Milžinai vs. „Rockies“ – žaidimo apžvalga – 2022 m. gegužės 16 d

DENVERIS – Curtas Casali pataikė du namų bėgimus, Mike’as Yastrzemskis atmetė pirmąją vietą devintajame kėlinyje, o San Francisco Giants pirmadienio vakarą 7:6 nugalėjo Kolorado „Rockies“.

Ryanas McMahonas atvyko į „Rockies“, kuris 11-ą kartą iš eilės pralaimėjo „Giants“ susitikimui rugpjūčio mėn. 2021 m. 15 d. Tai ilgiausia San Francisko pergalių serija prieš „Rockies“ ir 11 žaidimų serija su Houston Astros nuo rugsėjo mėn. 1964 m. 22 d. iki 1965 m. gegužės 22 d., pagal statistiką.

Kolorado slydimas yra ilgiausias prieš vieną varžovą nuo rugsėjo mėnesio, kai Los Andželo „Dodgers“ pralaimėjo 12 taškų. 2018 m. 9 d. iki 2019 m. birželio 27 d.

„Mes labai gerbiame tą grupę. Jų sudėtis yra tokia pat gera, kaip ir bet kuris kitas “, – sakė Casali. “Tai tik vienas iš tų ruožų, kai tai eina mūsų keliu.”

Danielis Bardas (1-2) atmušė pirmuosius du mūšius, su kuriais susidūrė prieš Yastrzemskiui prisijungiant, ir įvarė jį giliai į dešiniojo lauko sėdynes ir išsiveržė į priekį. „Aš tiesiog bandžiau padaryti aikštelę, kad galėčiau vairuoti ir pakilti, ir aš ją gavau“, – sakė Yastrzemskis. „Bet kada, kai gali ką nors padaryti, kad padėtų komandai laimėti, yra tikrai geras jausmas. Tiesiog labai džiaugiuosi tomis sūpynėmis.

Johnas Brebbia (1-0) už pergalę įmetė be įvarčių aštuntą vietą, o Camilo Dovalas gavo tris kamuolius, šeštą atmušęs 7 progas.

Abu Casali bėgimus namuose atliko Ty Blachas, buvęs milžinas, kuris pasirodė trečiojo kėlinio pradžioje, kai Kolorado startuolis Antonio Senzatela turėjo anksti pasitraukti po to, kai įtempė apatinę nugaros dalį ir atliko apšilimo aikštelę.

Casali solo metimas trečiajame išlygino rezultatą 1:1, o jo trijų važiavimų smūgis penktąjį kartą San Franciske įveikė 4:1. „Kiekvieną kartą, kai pataiki į namų žaidėją didžiosiose lygose, puiku“, – sakė Casali. “Galėti tai padaryti du kartus yra svajonė.” Casali žaidė savo trečią karjeroje „multihomer“ žaidimą ir pasiekė karjeros rekordus, kai naktį pataikė tris kartus ir pasiekė keturis atmušimus.

„Tai vienas iš tų ruožų, kai aš tiesiog dabar gerai jaučiuosi prie lėkštės“, – sakė Casali. „Sunkiai dirbu gynyboje, o tai man visada yra nuolatinis reikalas, ir šen bei ten pabarstau kai kuriose puolime. Smagu važiuoti kai kuriuose bėgimuose ir surinkti balus. Tai smagu, tiek galiu pasakyti“. Kolorado ekipa atsiskyrė ir gavo RBI dublį iš Charlie’io Blackmono, kuris persekiojo San Francisko startuolį Alexą Woodą su vienu atitrūkimu penktajame kėlinyje. Po to CJ Cronas su savo pirmuoju iš dviejų RBI vienetų, o McMahonas užėmė šeštąją vietą su savo ketvirtuoju bėgimu namuose ir išlygino rezultatą 4:4.

Kiekvienas klubas pridėjo po važiavimų porą septintajame ir trečią kartą išlygino rezultatą.

DOUBLE TAKE

Blackmono dublis buvo 271-as jo karjeroje, todėl jis buvo prieš Dantę Bichette ir užėmė ketvirtą vietą Rokiuose franšizės istorijoje. Jis atsilieka šešiais dubliais, kad išlygintų Carlosą Gonzálezą už trečią vietą komandos istorijoje.

TRENERIO KAMBARYS

Milžinai: INF Tommy La Stella buvo sugrąžintas iš 10 dienų traumų sąrašo ir debiutavo sezone kaip paskirtas komandos puolėjas. Jis pataikė į aikštę, o po to penktajame padavime buvo pakeltas už smogiamojo Darino Rufo. … RHP Anthony DeSclafani (dešinės čiurnos uždegimas) buvo perkeltas į 60 dienų traumų sąrašą, o OF Luisas Gonzálezas buvo pasirinktas į jų Sakramento „Triple-A“ farm klubą. RHP Yunior Marte taip pat buvo pasirinktas į Sakramentą, o komanda pasirinko RHP Mauricio Llovera kontraktą iš Sakramento.

KITAS

RHP Alexas Cobbas (2-1, 3,98 ERA) trečiadienio vakarą startuos su “Giants” prieš Kolorado RHP Chad Kuhl (3-1, 2,88 ERA).

Leave a Comment