„Minecraft“ peržiūra leis žaidėjams saugiai peržiūrėti būsimą turinį

Kiekvienas, norintis išbandyti naujausias „Minecraft“ funkcijas, nesukeldamas pavojaus savo 100 ir daugiau valandų pasauliui, gali saugiai tai daryti, nes į žaidimą įtraukta nauja funkcija. Žaidėjai, pavadinti „Minecraft Preview“, galės saugiai išbandyti bet kokius žaidimo papildymus, pasiekiamus naujausiose beta versijose, ir tuo pat metu išlaikyti savo įprastą pasaulį pasiekiamą.

Šiuo metu „Minecraft Preview“ yra prieinama tik vartotojams, žaidžiantiems žaidimą „iOS“ ir „Windows 10/11“, taip pat „Xbox Insiders“ programoje. „Minecraft Preview“ galiausiai pakeis „Minecraft Beta“, nors ši funkcija vis dar pasiekiama „Xbox“, „Windows“ ir „Android“ įrenginiuose.

Pagrindinis „Minecraft Preview“ patobulinimas iš „Minecraft Beta“ yra tas, kad žaidėjams nereikės jaudintis dėl savo brangių pasaulių ištrynimo. „Minecraft Beta“ anksčiau perkeltų esamus pasaulius į beta žaidimo versiją. Tačiau grįžus prie leidimo versijos pasauliai kartais gali būti prarasti arba sugadinti. „Mojang“ anksčiau perspėjo vartotojus, kad prieš dalyvaudami beta versijoje pasidarytų atsargines savo pasaulių kopijas, tačiau „Minecraft Preview“ turėtų visiškai išspręsti problemą.

Kiekvienas, turintis prieigą prie „Minecraft Preview“, galės atsisiųsti ją kaip visiškai atskirą programėlę. „Xbox Insiders“ ir visiems „Windows“ naudotojams „Minecraft Preview“ tiesiog bus rodoma kaip programa, kurią galima atsisiųsti ir įdiegti. Kiekvienas, žaidžiantis „Minecraft“ „iOS“ įrenginyje, gali padaryti tą patį, bet turės prisiregistruoti naudoti beta versiją „Apple“ „TestFlight“ svetainėje.

Kitose „Minecraft“ naujienose itin sėkmingas žaidimas bendradarbiauja su sportinės aprangos įmone „Puma“. Anonsas buvo išleistas praėjusių metų sausio pabaigoje, nors neaišku, kada bus paskelbti nauji produktai.

GameSpot gali gauti komisinius už mažmeninius pasiūlymus.

Leave a Comment