„Monopoly Tycoon“ yra miestą kuriančio magnato modeliavimas, pagrįstas kultiniu stalo žaidimu, ir dabar išleidžiamas „iOS“ ir „Android“.

„Nvizzio Creations“ bendradarbiavo su „Hasbr“, kad pasveikintų žaidėjus į klasikinį stalo žaidimą su „Monopoly Tycoon“, kuris sausio 20 d. pasirodys „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose. Šiame visiškai naujame kultinio stalo žaidimų franšizės įsikūnijime žaidėjai gali kurti savo imperijas nuo Atlantik Sičio iki Paryžiaus, naudodamiesi kitokia monopolio patirtimi.

Monopoly Tycoon turi ryškių spalvų pliūpsnių toje pačioje visatoje, kurią mes visi žinome ir mylime. Visas 3D pavadinimas gali pasigirti giliomis valdymo sistemomis, į kurias žaidėjai gali investuoti į nekilnojamąjį turtą ir praturtėti rinkdami nuomos mokestį. Jie gali išplėsti savo portfelį naudodami intuityvius elementus nuo modeliavimo ir žaidimų iki kūrimo, taip pat perimti kasdienes užduotis ir istorija pagrįstas misijas.

Nemokamame žaidime taip pat yra kortelių, kurias galima atrakinti, jas galima rinkti ir atnaujinti, taip pat miestui būdingų pastatų, kuriuos reikia statyti. Žaidėjai taip pat gali varžytis dėl geriausių nekilnojamojo turto aukciono namuose, taip pat pasirūpinti viešbučio poreikiais visiškai padidinti nuomos kainas. Žinoma, joks „Monopolio“ žaidimas neapsieitų be „Community Chest“ ir „Chance“ kortelių, taip pat to jaudinančio jausmo, kai kasdien einate „Go“.

Ar esate pasirengęs atgaivinti savo socialinį žaidimą? Jei norite išbandyti žaidimą, galite atsisiųsti „Monopoly Tycoon“ iš „iOS App Store“ arba „Android“ įrenginių „Google Play“ parduotuvės. Tai nemokamas pirkimo programoje žaidimas. Taip pat galite prisijungti prie sekėjų bendruomenės oficialiame „Facebook“ puslapyje, kad gautumėte naujausią informaciją.

Ar savo mobiliajame įrenginyje ieškote daugiau SIM pavadinimų, kur galėtumėte varžytis ir tapti turtingiausiu visų laikų magnatu? Kodėl gi nepažvelgus į mūsų 15 geriausių magnatų žaidimų, skirtų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, sąrašą?

Leave a Comment