„Motorsport Games“ pagaliau oficialiai pristato „KartKraft“.

|

Po daugelio metų laukimo „Motorsport Games“ pagaliau išleido trejų metų „Early Access“ titulą KratKraft „Steam“ šią savaitę. Neseniai bendrovė perėmė titulą iš kūrėjo Black Delta, kuris dalyvavo ankstyvojoje prieigoje nuo 2018 m. lapkričio mėn. Po įsigijimo įmonė pradėjo dirbti su savo kūrėjų komanda, kad užbaigtų tai, kas yra ten. Praėjusį trečiadienį, sausio 26 d., žaidimas oficialiai pasirodė rinkoje. Žemiau galite perskaityti šiek tiek daugiau apie leidimą, vieno iš narių citatą ir anonsą, rodantį, kaip jis pagaliau atrodo.

Kreditas: Motorsport Games

Visas leidimas KartKraft PC pristato daugybę naujų priedų, kurie pagerina bendrą žaidimų patirtį. Dabar žaidėjai gali dalyvauti suplanuotose kelių žaidėjų sesijose naudodami tinkintą ryšio sistemą, o tai anksčiau nebuvo pasiekiama ankstyvosios prieigos versijoje. Be to, pilna versija KartKraft leidžia žaidėjams pritaikyti savo kartingus su 8 oficialiai licencijuotus gamintojus ir 5 skirtingas klases. Žaidėjai taip pat gali lenktyniauti 7 oficialiai licencijuotose, lazeriu nuskaitytose trasose, įskaitant naujai pridėtą Whilton Mill trasą. Be to, KartKraft palaiko virtualią realybę ir trijų ekranų atkūrimą, taip pat visą judesio palaikymą.

„Nuo tada, kai praėjusiais metais prisijungėme prie Motorsport Games komandos, turime daugiau nei bet kada anksčiau išteklių ir įrankių KartKraft nepaprastas žaidimas, koks yra šiandien“, – sakė jis Zachas Griffinas, Motorsport Games technologijų direktorius. „Visiškai paleidę iš ankstyvos prieigos, negalėjome būti laimingesni pagaliau išleidę sąrašą funkcijų, kurių mūsų bendruomenė ieškojo jau kurį laiką, įskaitant internetinį kelių žaidėjų režimą, vartotojo sąsajos naujinimus ir daugiau dainų. Dar svarbiau, kad tai nereiškia pabaiga KartKraftplėtra, bet kito skyriaus pradžia. Esu įsitikinęs, kad žaidėjams šis žaidimas patiks taip pat, kaip mums patiko jo kūryba.

Paskelbta: Žaidimai, Vaizdo žaidimai Tagged: KartKraft, Motorsport Games

Ar tau tai patiko? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment