„Mourning Star“ yra egzistencinis veiksmo žaidimas, kuris dabar pasiekiamas „iOS“ ir „Android“.

Solo indie kūrėjas Benas Russellas paskelbė apie oficialų „Mourning Star“ – „egzistencinio veiksmo žaidimo“ – pristatymą, kurio metu ekrane pasukite paskutinę žvaigždę, bandydami išgelbėti mirštančią visatą. Naudodami paskutinę žvaigždę kaip savotišką atmušimą, sunaikinsite savo kelyje esančias kliūtis ir sužinosite tiesą apie save.

Gedulo žvaigždė prasideda vaiduokliška figūra, kuri neprisimena savo praeities. Kovodamas su amnezija, atrandi tik vieną dalyką apie save – kad kažkokiu būdu turi galią atkurti viską savo pasmerktoje visatoje į buvusią šlovę. Valdydami paskutinę žvaigždę visoje galaktikoje, bandote sukurti dar vieną Didįjį sprogimą ir sužinoti daugiau apie gyvenimą ir mirtį.

Yra keliolika žvaigždynų, kuriuos reikia tyrinėti nuostabiame naktiniame danguje, ir kai atrakinsite kiekvieną iš jų, jie atskleis jums savo mokslinės fantastikos palyginimą. Galite išbandyti savo įgūdžius kietajame režime arba mėgautis pasakojimu žaidimo istorijos režimu. Visa tai galima patirti fone skambant ne mažiau egzistencinei muzikos partitūrai.

Jei trokštate pasinerti, „Mourning Star“ dabar galima atsisiųsti iš „iOS App Store“ arba „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams. Tai nemokamas žaidimas su pirkiniais programoje. Taip pat galite apsilankyti oficialioje svetainėje, kad gautumėte naujausią informaciją apie naujausius pokyčius, arba pažiūrėkite į aukščiau pateiktą įterptąjį anonsą, kad pajustumėte žaidimą. Galite prisijungti prie stebėtojų bendruomenės oficialioje svetainėje Twitter puslapį, kad gautumėte naujausią informaciją apie visus naujausius pokyčius.

Ar ieškote nemokamų pavadinimų, kurie išbandys jūsų įgūdžius mobiliajame įrenginyje? Kodėl nepasidomėjus mūsų 25 geriausių nemokamų žaidimų, kuriuos galima žaisti savo „iPhone“, „iPad“ ar „Android“ telefone 2022 m., sąraše?

Leave a Comment