Mūšio katės dovanoja ypatingų gėrybių žaidime per ribotą renginį, skirtą švęsti Naujuosius Mėnulio metus

PONOS Corporation paskelbė apie naują The Battle Cats, nuostabiai keisto atsitiktinio strateginio žaidimo mobiliajame telefone, atnaujinimą. Žaidimas, kuriame žaidžia neįtikėtinai 64 milijonai žaidėjų visame pasaulyje, pasitinka Tigro metus su daugybe orų įvykių ir specialių kampanijų, skirtų šaunioms žaidimo gėrybėms.

Nuo sausio 17 iki vasario 14 d. „The Battle Cats“ gerbėjai gali išbandyti savo įgūdžius išskirtinėse Mėnulio Naujųjų metų fazėse ir laimėti aukščiausios kokybės kačių maisto valiutą, specialias nuolaidas retoms kapsulinėms katėms ir kt. Turėsite sukurti savo keistą, bet mielą kačių armiją, kad užvaldytumėte pasaulį, o nuo dabar iki sausio 31 d. gavę specialias 777 kačių maisto dovanas iš Wildcat Slots galėsite burti daugiau prizų, kuriuos šį sezoną laimėsite.

Tuo tarpu Mėnulio Naujųjų Metų renginys leidžia žaidėjams peržiūrėti “Mėnulio Naujųjų Metų” žemėlapį, kuris pasirodo kartą per dieną iki vasario 14 d. Čia įveikus kiekvieną etapą kaip atlygis išdalinama 20 skardinių kačių maisto. Tada galite juos pakeisti Retų kačių kapsulių aparate, kad ištrauktumėte galingus karius iš Kačių karalystės. Be viso to, vienkartinė speciali nuolaida Mėnulio Naujiesiems metams leidžia ištraukti 11 kapsulių už pusę kainos.

Ar esate pasirengęs išbandyti savo laimę? Jei norite prisijungti prie visų švenčių, „The Battle Cats“ galite atsisiųsti iš „iOS App Store“ ir „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams. Tai nemokamas pirkimo programoje žaidimas. Taip pat galite apsilankyti oficialioje svetainėje, kad sužinotumėte visus naujausius pokyčius.

Ar ieškote panašių pavadinimų, kuriuos galėtumėte pasiekti savo mobiliajame įrenginyje? Kodėl gi nepažvelgus į mūsų 25 geriausių bokšto gynybos žaidimų, skirtų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, sąrašą?

Leave a Comment