„My Hero Ultra Impact“ žaidimas, skirtas „iOS“, „Android“ – naujienos

Paleiskite srautiniu būdu perduodamus nemokamo mūšio RPG anonsus


Bandai Namco pramogos išleido Mano herojus Ultra Impact žaidimas iOS ir Android įrenginiams trečiadienį. Bendrovė transliavo paleidimo anonsus:„Sprogstamąja keistenybe pagrįstą herojų mūšio RPG“ galima žaisti nemokamai, tačiau jame yra pasirenkamų žaidimų elementų. Žaidimas turi „atsitiktinio Quirk mūšio“ režimą, skirtą trijų prieš tris mūšiui, taip pat istorijos režimą, kuriame perpasakojamos mangos ir anime istorijos. Programėlėje taip pat yra specialių iliustracijų, kurias žaidėjai gali rinkti žaidime. Galiausiai žaidėjai gali sukurti ir tinkinti žaidimo „Hero Base“.

The franšizė anksčiau įkvėpė Mano herojus Akademija: Stipriausias herojus ir Mano herojus Akademija Smash Tap išmaniųjų telefonų žaidimai, Mano herojus Akademija Gekitotsu! Herojų mūšis arkadinis žaidimas, taip pat Mano herojus Akademija Mūšis už visus, mano herojaus teisingumasir Mano herojaus teisingumas 2 konsoliniai žaidimai. Serialas taip pat gauna Mano herojus Akademija Ultra Rumble žaidimas konsolėms.

Šaltiniai: „My Hero: Ultra Impact“ žaidimo „Twitter“. sąskaitąBandai Namco‘su YouTube kanalas


Atskleidimas: „Bandai Namco Rights Marketing, Inc.“, visiškai „Bandai Namco Holdings Inc.“ priklausanti dukterinė įmonė, yra nekontroliuojanti mažoji „Anime News Network Inc.“ akcininkė.


Leave a Comment