Naujas Pekino žaidynių COVID-19 bandymų slenkstis kelia tik papildomų klausimų

Pekino olimpinio komiteto sprendimas sekmadienį atvykus sumažinti sportininkų išbandymų slenkstį, atrodo, tik kelia daugiau klausimų, o ne aiškumo.

40 ciklo slenkstis (Ct), kad būtų gautas neigiamas COVID-19 testas kiekvienam dalyviui, atvykstančiam į olimpines žaidynes, buvo sumažintas iki 35.

Atsižvelgiant į kontekstą, NBA ir NHL naudoja 30 slenkstį, o NFL naudoja 35. Be to, daugelyje Kanados vietų Ct vertė yra 35.

Naujausioje CBC Sports vaizdo įrašų serijos „Bring It In“ serijoje prie vedėjo Morgano Campbello prisijungia komisijos nariai Meghan McPeak ir Dave’as Zirinas, kad aptartų, kaip naujas Pekino olimpinių žaidynių bandymų slenkstis galėtų padėti daugiau sportininkų atvykti į žaidynes, bet ir naujiems. kyla problemų ir ką tai gali reikšti atvykusiems sportininkams.

„Mes nelabai žinome, kaip tai bus tvarkoma, o, tarkime, pasitikėjimo tikrai trūksta“, – sakė R. Zirinas. „Trūksta pasitikėjimo ne tik Pekinu ir Kinijos vyriausybe, bet ir TOK [International Olympic Committee] taip pat.

„Taigi galimybė apskaičiuoti, kas iš tikrųjų pavers žiemos olimpines žaidynes saugias, kad viskas būtų saugi ne tik sportininkams, bet ir Pekino žmonėms, darosi labai labai sunkiai iššifruojama.

ŽIŪRĖTI Skydelyje „Bring It In“ aptariamas atnaujintas COVID-19 bandymo slenkstis Pekine:

Pekino olimpinis komitetas sumažino COVID-19 bandymų ciklo slenkstį Įveskite jį

Grupė „Bring It In“ siekia, kad Pekino olimpinis komitetas pakeistų COVID-19 bandymų slenkstį ir kokį poveikį šis sprendimas galėtų turėti 2022 m. Pekinui. 8:22

Campbello požiūriu, trūkstant informacijos, kuri padėtų žmonėms suprasti reikšmes skaičiais, sunku kontekstualizuoti jų reikšmę.

“Žvelgiant iš komunikacijos taško, vienas dalykas, iš kurio mes visi galėtume gauti naudos, ir atrodo, kad niekas nenori mums duoti, yra skalė… Ką reiškia šios skirtingos vertybės? Skaičiai tam tikra prasme kažką reiškia ir mums suteikia šiek tiek aiškumo. , bet galiausiai jie užduoda daugiau klausimų nei atsako, nes neturi konteksto“, – sakė jis.

Turėdamas klausimų apie tai, kaip baigsis olimpinės žaidynės, McPeakas teigia, kiek daug dar yra dėl proceso po to, kai sportininkai yra Pekine ir pasiruošę varžytis.

„Ar ši 35 slenkstis leidžia jums, jei testas yra teigiamas, izoliuoti save tik ribotą laiką ir tada grįžti tol, kol jūsų tyrimo rezultatai yra 35 ar mažesni, taigi ir toliau laikykitės šios slenksčio?“ – sakė McPeak. .

“Man nesvarbu, ar tie žmonės, kurie ten patenka ir tada testai yra teigiami, kaip jiems tai atrodo? Ypač tiems sportininkams, kurie galėtų ten atvykti ir po kelių dienų turės rungtyniauti. Nežinome, ką jie turi. situacija atrodo kaip dabar prieš jiems išvykstant į Pekiną“, – pridūrė ji.

ŽIŪRĖTI „Bring It In“ skydelyje aptariamos tvarumo problemos, su kuriomis susiduria Pekino žaidynės:

Tvarumo problemos, su kuriomis susiduria 2022 m. Pekino žiemos olimpinės žaidynės Įveskite jį

Laidos vedėjas Morganas Campbellas susitinka su vyresniąja Treehugger.com redaktore Katherine Martinko ir 2 kartus olimpiečiu Seyi Smithu, kad aptartų tvarumo problemas, su kuriomis susiduria Pekino žiemos olimpinės žaidynės, ir tvaraus sporto ateitį. 13:37

Campbell, kartu su Katherine Martinko ir dukart olimpiečiu Seyi Smithu, taip pat aptarė tvarumo problemas, su kuriomis susiduria Pekinas 2022 m. žaidynėse.

Martino teigimu, Pekinas sunaudos 49 milijonus galonų vandens, kad gamintų netikrą sniegą Alpių renginiams. Martinko taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad tokia praktika nėra nauja, kaip tai nutiko 2014 m. Sočio žaidynėse, kur kas valandą buvo naudojamas olimpinis baseinas, kurio vertė yra vandens, gaminant netikrą sniegą. Dirbtinio sniego gamyba turi ilgalaikių pasekmių aplinkai.

Kita vertus, Smithas, kuris kandidatuoja į TOK atletų komisijos rinkimus, kalbėjo apie savo ketinimą padėti taktiškesniam klausimui, kaip TOK ir kitos panašios organizacijos gali būti draugiškesnės aplinkai.

Leave a Comment