Naujas Yu-Gi-Oh! Išleistas slaptas žaidimas

Nauja ir nemokama žaisti Yu-Gi-O! žaidimas yra slaptai išleistas. Tiksliau, nuo šio vakaro „Nintendo Switch“, kompiuterio, PS4, PS5, „Xbox One“, „Xbox Series S“ ir „Xbox Series X“ naudotojai gali atsisiųsti Yu-Gi-O! Meistriška dvikova Laisvas. Kaip galbūt žinote, ilgai lauktas Yu-Gi-Oh žaidimas buvo paskelbtas praėjusiais metais, tačiau neturėjo išleidimo datos, todėl šiandieninis leidimas laikomas slaptu.

Pasak Konami, Yu-Gi-Oh! „Master Duel“ yra paskutinė kortų žaidimo versija, todėl daugelis serialo gerbėjų ja džiaugiasi, nes yra prisotinti variacijų ir nuorodų iš pagrindinės patirties. Kaip Konami apibūdino žaidimą, tai bus premjera Yu-Gi-Oh! vaizdo žaidimas juda į priekį, o tai reiškia, kad žaidėjai turėtų tikėtis didelio palaikymo, bet kol kas tai tik spėjimas.

“Pagaliau, Yu-Gi-O! Skaitmeninis kortų žaidimas, kurio laukėte, „skaito oficialų žaidimo tekstą.“ Tikrai konkurencinio kortų žaidimo leidimas, kuris vystėsi daugiau nei 20 metų! Aukščiausio lygio dvikova su viso pasaulio dvikovomis.

Yu-Gi-O! Meistriška dvikova Dabar jį galima įsigyti per „Nintendo Switch“, asmeninį kompiuterį („Steam“), PS4, PS5, „Xbox One“, „Xbox Series S“ ir „Xbox Series X“. Žemiau galite toliau skaityti daugiau apie žaidimą oficialioje pagrindinių jo funkcijų apžvalgoje:

– Žaisk dvikovas bet kokiu lygiu!

  • Visas Yu-Gi-Oh! patirtis prieinama kiekvienam bet kokio lygio įgūdžių. Nesijaudinkite, jei esate naujas žaidėjas arba kurį laiką nekovote, žaidimo vadovėliai išmokys jus žaisti Yu-Gi-Oh! Prekybos kortų žaidimas. Kai baigsite, gausite denį, kuris padės pradėti kelionę!
  • Surinkite naujas kortas žaidimo eigoje, kad padidintumėte savo kaladės!

– Besikeičiantys turnyrų formatai

  • Sumaišykite ir patikrinkite savo dvikovos įgūdžius! Žaidėjai galės dalyvauti įvairiausiuose renginiuose ir turnyruose.
  • Kurkite ir kovokite su skirtingomis kaladėmis, naudodami daugiau nei 10 000 individualių kortų ir specialias turnyrams būdingas taisykles!
  • Pasirinkite turnyrą, kuriame norite kovoti, ir užsiimkite pirmąją vietą!

– Atraskite istorijas už kortelių

  • Solo režimu peržvelgsite temines Yu-Gi-Oh istorijas! Prekybos kortų žaidimas. Tobulinkite savo dvikovos įgūdžius pildydami istorijas.
  • Rekomenduojama pradedantiesiems, grįžtantiems žaidėjams ir visiems, kurie nori daugiau sužinoti apie Yu-Gi-Oh pasaulį! Prekybos kortų žaidimas.

– Kitos funkcijos

  • Prisijunkite prie Yu-Gi-Oh! Neuronas.
  • Naršykite denių sąrašus iš viso pasaulio dvikovininkų ir patobulinkite savo kaladę!
  • Išbandykite pavyzdinę traukimo funkciją, kad imituotumėte, kurias kortas galite gauti iš pirmos rankos!

.

Leave a Comment