Naujasis Džersis priima Los Andželą po Bastiano 2 įvarčių žaidimo

Los Andželo „Kings“ (20-16-5, trečias Ramiojo vandenyno regione) prieš New Jersey Devils (15-19-5, šeštas „Metropolitan“)

Niuarkas, Naujasis Džersis; Sekmadienis, 19:00 EST

FANDUEL SPORTSBOOK LINE: Devils +112, Kings -135; daugiau / mažiau yra 5,5

IŠVADA: Los Andželo „Kings“ lankosi Naujajame Džersyje po to, kai Nathanas Bastianas pelnė du įvarčius „Devils ‘7-4“ pergale prieš „Hurricanes“.

„Devils“ namuose sužaidė 10-8-3. Naujasis Džersis pelnė 114 įvarčių ir yra 10-as Rytų konferencijoje su 2,9 įvarčio vidurkiu per rungtynes. Jesperas Brattas pirmauja komandoje su 11.

„Kings“ išvykoje 7:6:3. Los Andželas yra 30-as NHL, per rungtynes ​​atmetęs 35,4 metimo ir įmušęs 2,8 įvarčio.

Paskutiniame šių komandų susitikime lapkričio 5 d. Los Andželas 3:2 įveikė Naująjį Džersį.

GERIAUSI ATLIKĖJAI: Brattas iš viso „Devils“ gretose pelnė 34 taškus, pelnė 11 įvarčių ir atliko 23 rezultatyvius perdavimus. Jackas Hughesas per pastarąsias 10 rungtynių Naujojo Džersio ekipoje įmušė penkis įvarčius.

Mattas Roy’us šiame sezone pirmauja „Kings“ ekipoje su plius 12 per 41 rungtynes. Phillipas Danaultas per pastarąsias 10 rungtynių Los Andželo gretose įmušė šešis įvarčius.

PASKUTINĖS 10 ŽAIDIMŲ: „Devils“: 5-5-0, vidutiniškai pelno 3,5 įvarčio, ​​atlieka 6,5 ​​rezultatyvaus perdavimo, 2,6 baudos ir 5,5 baudos minutės, įmesdamas po 3,5 įvarčio, ​​o gynybos procentas – 0,877.

Kings: 6-4-0, vidutiniškai 3,2 įvarčio, ​​4,8 rezultatyvaus perdavimo, 3,2 baudos ir 7,8 baudos minutės, o per rungtynes ​​leidžia įmušti 2,5 įvarčio, ​​o gynybos procentas yra 0,892.

SUŽALOJIMAI: Velniai: AJ Greer: kasdien (neaptikta).

„Kings“: Adrianas Kempe: išėjo (covid-19).