Naujasis „Google Play“ parduotuvės skirtukas „Pasiūlymai“ yra oficialus, jame yra programų, žaidimų ir kitų pasiūlymų

Viskas vienoje vietoje, kad sutaupytumėte pinigų


Play parduotuvės pasiūlymai

Praėjusių metų pabaigoje „Google“ pradėjo testuoti naują „Play“ parduotuvės skirtuką „Pasiūlymai“. Kaip atskira skiltis nuo jau esančios skilties „Pasiūlymai ir pranešimai“, ji pasirodė su atskiru skirtuku apatinėje naršymo juostoje, suteikiant greitą prieigą iš bet kurios programos vietos. Po šios ribotos įžangos „Google“ oficialiai paskelbė naują skyrių, reklamuodama jį kaip būdą eksponentiškai pagerinti programų pirkimo patirtį.

Tinklaraščio įraše, kuriame aprašoma funkcija, bendrovė teigia, kad „Play Store“ pasiūlymai „padės jums atrasti kelionių, apsipirkimo, žiniasklaidos ir pramogų, kūno rengybos ir kt. žaidimų ir programų pasiūlymus“. Iš esmės, kai pasiekiate Pasiūlymus, programa suteikia jums karuselių pasirinkimą, kuriame rodomi geriausi žaidimų, programų, filmų nuomos, knygų ir kt. Taip pat taikomos nuolaidos žaidimo prekėms, pirkiniams programoje ir bandomosioms programoms

DIENOS ANDROID POLICIJOS VIDEO

Kai kuriais atvejais netgi galite rasti žaidimų elementų pasiūlymų ir laikinai nemokamų programėlių. Kai kurių pasiūlymų atveju taip pat galite matyti jų pabaigos datą. Ji bando jums pateikti puikių pasiūlymų, kuriuos iš tikrųjų norėtumėte įsigyti.

Tai tikrai yra tempo pokytis, palyginti su esama skyriumi „Pasiūlymai ir pranešimai“. Visų pirma, jis yra daug geresnėje padėtyje, lengvai pasiekiamas iš bet kurios programos vietos, o ne slepiasi už profilio piktogramos. Jis taip pat yra daug išsamesnis ir apima visas kategorijas, kurias galite rasti „Play“ parduotuvėje.

„Google“ teigia, kad šios funkcijos diegimas jau prasidėjo, o per ateinančias savaites ją gaus daugiau vartotojų iš JAV, Indijos ir Indonezijos. Šiais metais planuojama pridėti papildomų šalių. Jei esate vienoje iš šių trijų rinkų, netrukus galėsite pasinaudoti puikiais programų pasiūlymais ir nuolaidomis.


Nuostabus „Google Fi“, skirtas Galaxy S21, pasiūlymas privers jus paklausti „S22 kas?“

500 USD nuolaida kai kuriems geriausiems telefonams 2021 m

Skaityk


Apie autorių

Leave a Comment