Naujasis „Office“ vaizdo žaidimas parodo, kodėl Steve’o Carell šou niekada nemirs

Po slapto pristatymo gruodžio mėn. naujasis nemokamas žaidimas Biuras: kažkaip mes susitvarkome dabar galima „iOS“ ir „Android“. Žaidimas, kurio tikslas – išgelbėti „Dunder Mifflin“ Scranton filialą nuo sumažinimo, „suteikia žaidėjams galimybę pasinerti į ikoniškas serialo akimirkas ir kaip niekad anksčiau susisiekti su mėgstamais personažais“, – Darcy Taylor, generalinis direktorius. „East Side Games Group“ kūrėjo, sakoma pranešime spaudai.

Tayloras pažymėjo, kad „gerbėjai Biuras visiškai pajusite nostalgiją per šį naują žaidimą. Žaidėjai turės galimybę rinkti ikoniškus serialo personažus, tokius kaip „Kalėjimas Mike’as, Farmer Dwight, Pretzel Day Stanley ir, žinoma, Three Hole Punch Jim“, kurie ESGG pranešimo spaudai pastabose „pirmą kartą pasirodo animacine forma. laikas.”

Jeigu Kažkaip susitvarkome skamba labai panašiai, nes taip yra. ESGG duona ir sviestas yra nemokami žaidimai su dideliu IP ryšiu, įskaitant Lankininkas: pavojaus telefonas, visada saulėta: gauja mobiliuoju, ir Priekaba Park Boys Grea $ y Money. Nors visi šie žaidimai yra sukurti remiantis franšizėmis, turinčiomis didelę gerbėjų bazę – ir iš jų sunkiai uždirbama, nė vienas iš jų nepriartėja prie ilgo pomirtinio gyvenimo. Biuras, kuri, atrodo, žengia į visiškai naują etapą, neapsiribojant srautiniu perdavimu.

Prisimeni šiuos vaikinus? Kas galėtų pamiršti?
NBCUniversal per Getty Images

Apsvarstykite pastarojo meto padidėjimą Biuras podcast’ai. Yra Biuro moterys, rengia Biuras bendražygiai Jenna Fischer ir Angela Kinsey, kur dvi aktorės peržiūri laidų epizodus ir interviu su pagrindiniais bendradarbiais, tokiais kaip Michaelas Schuras. Tai taip pat įtraukiama į knygą Biuro BFF: dviejų geriausių ten buvusių draugų pasakojimai apie biurą.

Brianas Baumgartneris, geriau žinomas Biuras gerbėjų kaip Kevinas, turi ne vieną, o du Biuras podcast’ai: Žodinė biuro istorija, kuriame apžvelgiamos užkulisinės asmenybės, pvz., aktorių atrankos direktorė Allison Jones ir pagrindinės gamybos akimirkos, pvz., Steve’o Carrello sprendimas pasitraukti 2011 m. Remdamasis tos internetinės transliacijos sėkme, Baumgartner sukūrė kitą, Biuro giluminis nardymas, kuriame pateikiami kelių dalių interviu su Rainnu Wilsonu, Johnu Krasinskiu, Schuru ir daugeliu kitų, susijusių su laidos kūrimu.

Nors Biuras paliko „Netflix“ 2021 m., serialas išlieka kaip pagrindinė „Peacock“ atrakcija. Galbūt nėra nė vienos transliacijos laidos, kuriai būtų skiriama tiek daug dėmesio, kiek suteikia NBC transliacijos tinklas Biuras. 1–5 sezonus programoje galima rasti nemokamai – „kaip ir Pretzel Day!“, – paslaugiai pažymi Peacock. Jei norite daugiau, turite užsiprenumeruoti.

Kas slypi už ilgo, ilgo pomirtinio gyvenimo Biuras? Pradėkime nuo akivaizdžių dalykų: Biuras buvo ir tebėra labai juokingas pasirodymas. Didžiąją jos dalį, nuo 2005 m. iki 2013 m., dominavo veiksmingas nepatogus Michaelo susižavėjimas, bendras Kevino kvailumas ir amžiams skirtas Džimo ir Pamo romanas.

Po nejuokingo bandomojo, pagrįsto tiesiogiai originalia britų šou, ir mišraus pirmojo sezono, antrajame sezone pasirodymas išaugo į kažką tikrai unikalaus tuo metu. Biuras kruopščiai ir nuostabiai detaliai sukūrė savo pasaulį, naudodamas juokingą formatą, kad tokie personažai kaip Davidas Wallace’as jaustųsi tokie pat tikri kaip Stenlis.

Tokie veikėjai kaip Davidas Wallace'as ir Janas jautėsi tokie pat svarbūs kaip Michaelas

Tokie veikėjai kaip Davidas Wallace’as ir Janas jautėsi tokie pat svarbūs kaip Michaelas

Tačiau, kaip Darrenas Franichas pažymėjo 2015 m. EW esė, „Biuras niekada negavo didelių įvertinimų. Antrajame sezone ji užėmė 67 vietą tarp tinklo laidų “ir nors ji sulaukė sėkmės, niekada nedominavo tokiu būdu kaip Seinfeldas arba Draugai padarė. Kas privertė žmones sugrįžti?

Tai klausimas Emily St. Jamesas paklausė 2020 m. esė „Vox“, kur ji cituoja savo žmonos žodžius Biuras „Nieko iš manęs nereikalavo, nebuvo per daug įtūžęs ir vyko beveik nepramušamame burbule. Klaidingi viršininkai anksčiau turėjo auksines širdis ir norėjo jums geriausio. Tai ne mūsų realybė. Bet tai buvo kartą. Ir tikimės, kad tai bus dar kartą.

Labai svarbu Biuras yra samprata, kad darbo vieta nėra tik vieta, kur žmonės eina kasdien, ji taip pat gali tapti surasta šeima. 2022 metais ši idėja vis mažiau traukia. Nuo 2021 m. pavasario darbą paliko apytiksliai 33 milijonai amerikiečių, vieni vadinami Didžiuoju atsistatydinimu, kiti – Didžiuoju persvarstymu. Biuras nebėra vieta, į kurią daugelis žmonių net eina, nes daugelis darbų atliekami nuotoliniu būdu.

Šiuo metu darbo vieta Biuras yra tiek pat fantastikos, kiek Toras: Ragnarokas. Bet kaip Ragnarokas, tai labai smagu. Taigi, nors naujasis mobilusis žaidimas gali būti tik dar viena nemokama programa, kuri verčia per daug mokėti už kalėjimą Mike’ą, jis taip pat prisiliečia prie didžiausios amerikietiškos fantazijos: kad tavo blogasis viršininkas galiausiai bus geras, kad tavo biuras bus simpatiškas. pavyks, kad žmonės, su kuriais dirbi, prisimins tavo vardą. Tai istorija, kurią žmonės nori išgirsti vėl ir vėl.

Leave a Comment