Naujausias „Fifa Mobile“ atnaujinimas atnaujina žaidimą nuo pat pradžių su naujomis žaidimo funkcijomis, vizualiniais patobulinimais ir kt

Populiarus EA futbolo žaidimas „Fifa Mobile“ šiandien buvo visiškai atnaujintas. Praėjus šešeriems metams po išleidimo, žaidimas vis tobulėja, įskaitant žaidimo eigos, garso, vaizdo ir kt. pokyčius.

„Fifa Mobile“ žaidimų įrenginys buvo visiškai perkurtas ir vizualiai tikslesnis nei bet kada anksčiau. Pirmaujantys mobilieji telefonai taip pat gali mėgautis žaidimais 60 kadrų per sekundę greičiu. Papildomi nustatymai taip pat suteiks geresnę žaidimo patirtį ir suteiks didesnį suderinamumą, leisdami žaidėjams mėgautis žaidimu visuose įrenginiuose. Dabar žaidėjai rungtynių metu gali lengvai pasukti keturis skirtingus kameros kampus. Mėgavimąsi dar labiau padidina tikroviškesni kameros kampai įvarčių smūgiams, baudos smūgiams, kampiniams, baudiniams ir šventėms. Aplinką pagerina keli stadionai ir galimybė kontroliuoti laiką bei orą.

Su šiuo atnaujinimu oficialiai pasiekiama gerbėjų ilgai laukta funkcija – tiesioginis komentaras. „Fifa Mobile“ kviečia legendinius komentatorius iš viso pasaulio, kad rungtynės būtų dar įspūdingesnės. Žaidėjai gali mėgautis komentarais anglų, ispanų, lotynų ispanų, Brazilijos portugalų, rusų, italų, vokiečių, olandų, arabų, mandarinų ir japonų kalbomis. Kad pojūtis būtų dar autentiškesnis, rungtynėse skambės namų publikos dainos, vieši pranešimai ir žaidėjų kvietimai svarbiausiomis rungtynių akimirkomis.

Taip pat buvo patobulintas foninis palaikymas, suteikiantis žaidėjams daugiau galimybių kontroliuoti komandos valdymą ir keitimus, žaidimo pozicijas ir rinkinius, kurių komanda turi laikytis. Buvo atlikti tam tikri kiti VS atakos režimo ir ištvermės matuoklio bei įgūdžių judesių patobulinimai, todėl žaidėjai turi stebėti visus savo komandos narius ir tinkamai juos naudoti.

Šis pagrindinis atnaujinimas jau daugelį metų dirba su EA China ir EA Vancouver, renka žaidėjų atsiliepimus ir stengiamasi pagerinti žaidimų ir naudotojų patirtį. Mėgaukitės visiškai atnaujintu „Fifa Mobile“ atsisiųsdami jį nemokamai iš „App Store“ ir „Google Play“.

Taip pat peržiūrėkite geriausius futbolo žaidimus, kuriuos galite žaisti savo mobiliajame telefone!

Leave a Comment