Naujausias „Netflix“ žaidimas yra „Hearthstone“ stiliaus kortų kova

„Netflix“ skverbtis į mobiliojo ryšio prenumeratos rinką nerodo lėtėjimo požymių. Šią savaitę jis į savo tarnybą įtraukė kelis naujus titulus – nesąžiningą kortų kovą Arkanis: Akhano iškilimasir paslėptų objektų žaidimas Krispee gatvė. Abu galima nemokamai atsisiųsti iOS arba Android, jei jau užsiprenumeravote srautinio perdavimo paslaugą.

Arkanumas po to seka vis labiau žinomas „Netflix“ mobiliųjų žaidimų leidimų šablonas, nes tai jau egzistuojantis pavadinimas, įtrauktas į prenumeratos paslaugą. Žaidimas iš pradžių buvo paleistas iš anksto „Steam 2020“, kur šiuo metu gali pasigirti „Daugiausia teigiamų“ vartotojų atsiliepimais. Jo „Steam“ sąraše jis apibūdinamas kaip „nuotykis su vieno žaidėjo atviro pasaulio strateginiais žemėlapiais“ ir nesąžiningų bei denio kūrimo žanrų sintezė.

Šiuo metu, Krispee gatvė yra paslėptų objektų žaidimas, kuris beveik atrodo kaip skaitmeninė „Where’s Waldo“ versija, pagrįsta žiniatinklio komiko Krispee. Kas yra „Netflix“. pažymi, kad tai yra ketvirtasis kūrėjo „FrostyPop“ žaidimas, kuris buvo išleistas „Netflix“ nuo oficialaus paslaugos pristatymo praėjusį lapkritį.

Išleidus šiuos du pavadinimus, „Netflix“ dabar turi tuziną mobiliųjų žaidimų, kuriuos galima nemokamai atsisiųsti ir žaisti kaip prenumeratos dalį. Tikriausiai to vis dar nepakanka norint garantuoti prenumeratą per se, tačiau jie yra patogus papildymas, ypač kai ne visi atlieka erzinančius sandorius programoje. Jei jau mokate už „Netflix“ prenumeratą, ką turite prarasti?

Leave a Comment