Naujausiuose „Netflix“ mobiliuosiuose žaidimuose yra atvirojo pasaulio kortų kovotojas

„Netflix“ vis dar yra palyginti naujovė mobiliųjų žaidimų srityje, tačiau tai netrukdo greitai išleisti naujų pavadinimų. Kas yra „Netflix“. pažymi, kad srautinio perdavimo paslauga prenumeratoriams pristatė du naujus pavadinimus. Antraštė, Arkanis: Akhano iškilimas, yra Android ir iOS kortelių kovotojas, primenantis Židinys. Supercombo „Steam Early Access“ žaidimo pritaikymas mobiliesiems gali būti skirtas vienam žaidėjui, tačiau jis prideda atviro pasaulio ir nesąžiningų elementų, kurių dažnai nematote tokiuose pavadinimuose.

Antrasis leidimas, Krispee gatvė, apmokestinamas kaip „paslėptų objektų žaidimas, užtikrinantis gerą savijautą“, skirtas „Android“ ir „iOS“. Naujausias „FrostyPop“ projektas iš tikrųjų yra a Kur yra Valdas?-Stiliaus charakterio ir dalykinės medžioklės pagrindu Krispee gatvė interneto komiksas. Tai tikrai labiau atsipalaidavęs Arkanumas ir siūlo kasdienį galvosūkį bei būsimą „Zen režimą“, padėsiantį atsipalaiduoti.

„Netflix“ žaidimų biblioteka vis dar yra palyginti maža (šie naujausi papildymai padidino ją iki devynių) ir tikriausiai pati savaime nebus lygi. Tačiau laikui bėgant kolekcija turėtų augti, o tai gali sumažinti pagundą praleisti mėnesį, kai pritrūksta ką žiūrėti.

Leave a Comment