Nauji CDL reikalavimai bus „Game-Changer“ – „NBC 5 Dallas-Fort Worth“.

Teksaso visuomenės saugumo departamentas primena pretendentams į komercinį vairuotojo pažymėjimą (CDL), kad pradinio lygio vairuotojų mokymo reikalavimai prasideda pirmadienį.

Kiekvienas, kuris pirmą kartą kreipiasi dėl A arba B klasės CDL, visi, kurie atnaujina esamą CDL į A arba B klasę arba pirmą kartą gauna mokyklinio autobuso, keleivio ar pavojingų medžiagų patvirtinimą, turi atitikti nauji federaliniai reikalavimai.

Federalinė automobilių vežėjų saugos administracija prižiūrės naujas taisykles, skirtas greitkelių saugai gerinti. Pradinio lygio komercinių motorinių transporto priemonių vairuotojai dabar turi baigti minimalius federalinio mokymo reikalavimus, kad galėtų laikyti tam tikrus CDL testus.

Šiaurės Teksase yra komercinių vairavimo mokyklų, kurios jau yra patvirtintos tiekėjos. Teksaso pažangos karjeros centrų generalinė direktorė Marion Skinner teigia, kad nauji federaliniai reikalavimai pakeis pramonę.

„Daugelis šių įmonių iš tikrųjų stengiasi, kad mes pasiektume visus savo darbuotojus, todėl visiems sakome, kad jei jums reikia šių mokymų, turite greitai stoti į eilę. Šiuo metu tai tiesiog išprotėja, nes visoms šioms įmonėms reikia, kad visi vairuotojai būtų apmokyti “, – sakė Skinneris. „Kalbant apie šiuos vairuotojus, nenoriu, kad jie galvotų, mums tai daugiau treniruotės, tiesiog turime pažvelgti į gerąją pusę. Jie nori, kad mes būtume geriau pasirengę, kai išeisime. Daugelis žmonių iš tikrųjų tai vertina.

Skinner turi mokyklas Meskite, Hiustone ir San Antonijuje ir bendradarbiauja su Teksaso darbo jėgos komisija.

.

Leave a Comment