Nauji Xbox žaidimai bus pristatyti 2022 m. sausio mėn

Žaidėjai džiaugsis sužinoję, kad šį mėnesį „Xbox Series X | S“, „Xbox One“ ir „Windows PC“ bus pristatyta daugybė naujų žaidimų. Mike’as Nelsonas, „Xbox Wire“ redaktorius atvyko į oficialų naują „Xbox“ puslapį, kad paskelbtų apie visus naujus „Xbox“ žaidimus, kurie pasirodys 2022 m. sausio mėn. Po kelių dienų „Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction“ bus pasiekiamas „Xbox“ platformoje nuo 2022 m. sausio 20 d. žaidimams naudojant „Microsoft Xbox Game Pass“, „PC Game Pass“ ir yra specialiai optimizuotas „Xbox Series X | S“ konsolėms ir turi „Smart Delivery“.

„Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction“ yra taktinio bendradarbiavimo PvE FPS forma 1–3 žaidėjams, kur jūs suvienysite elitinius Rainbow Six Siege operatorius prieš mirtiną ateivių grėsmę, žinomą kaip Archaens. Suburkite savo komandą, koordinuokite puolimą ir rizikuokite viskuo, kad niekas nepaliktų nuošalyje! Prenumeruokite dabar, kad gautumėte premijų paketą „Orbital Decay Bundle“. Galima naudoti debesyje, konsolėje ir asmeniniame kompiuteryje.

„Sveiki atvykę į kitą savaitę „Xbox“! Šioje savaitės funkcijoje aprašome visus naujus žaidimus, kurie netrukus bus pasiekiami „Xbox Series X | S“, „Xbox One“ ir „Windows PC“, taip pat būsimus „Xbox Game Pass“ ir „ID @ Xbox“ žaidimus, kurie netrukus bus išleisti! Daugiau informacijos apie šiuos žaidimus galite gauti žemiau ir spustelėti jų profilius, kad sužinotumėte išankstinio užsakymo informaciją, kai jie taps prieinami (išleidimo datos gali keistis). Įšokime!”

Nauji Xbox žaidimai 2022 m. sausio mėn

Pasaulio niekas negelbsti – sausio 18 d
„Dysmantle“ – sausio 19 d
Juodasis vėjas – sausio 20 d
Nusileidimas – sausio 20 d
Hatsune Miku Logic Paint S – sausio 20 d
Pupperazzi – sausio 20 d
„RPGolf Legends“ – sausio 20 d
Trečiųjų pajėgų iškilimas – sausio 20 d
„Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction“ – sausio 20 d
Windjammers 2 – sausio 20 d
Gravity Chase – sausio 21 d
Jack ‘n’ Hat – sausio 21 d
Kinduo – sausio 21 d

Šaltinis: Microsoft

Pateikta pagal: Programėlių naujienos

Naujausi Geeky programėlių pasiūlymai

Aptikimas: Kai kuriuose mūsų straipsniuose yra filialų nuorodų. Jei ką nors perkate per vieną iš šių nuorodų, „Geeky Gadgets“ gali uždirbti komisinius partneriams. Sužinoti daugiau.

Leave a Comment