Naujoji PS5 beta versija leidžia žaidimams pradėti naudoti balso komandas

„Sony“ paskelbė, kad trečiadienį pradės diegti antrąją PS5 programinės įrangos beta versiją, kurioje bus atlikti pakeitimai, įskaitant vakarėlių pokalbių atnaujinimus, naujus vartotojo sąsajos nustatymus ir balso komandų funkcijos peržiūrą.

Remiantis „Sony“ tinklaraščiu apie beta versiją, jūsų PS5 gali klausytis „Hey PlayStation!“ balso komanda, leidžianti rasti ir atidaryti žaidimus, programas ir nustatymus bei valdyti atkūrimą laidos ar dainos metu. Jei nenorite jos naudoti, „Sony“ teigia, kad galite išjungti šią funkciją nustatymuose. Komandų balsu funkcija pirmiausia bus pasiekiama anglų kalba beta versijos naudotojams, turintiems paskyras JAV ir JK.

Čia pateikiami būsimų balso komandų funkcijos nustatymai.
Vaizdas: Sony

„Sony“ taip pat atlieka keletą vakarėlių pokalbių pakeitimų. Balso pokalbiai dabar vadinami vakarėliais ir dabar galite pasirinkti, ar vakarėlis yra atviras, ty jūsų draugai gali prisijungti be kvietimo, ar uždarytas. Tačiau šiuo metu prie atvirų vakarėlių gali prisijungti tik kiti beta versijos vartotojai.

Taip pat yra keletas kitų naujų funkcijų, tokių kaip galimybė laikyti tam tikrus žaidimus ar programas pagrindiniame ekrane, trofėjų kortelių dizaino atnaujinimai ir daugiau ekrano skaitytuvo kalbų. Visą funkcijų sąrašą galite perskaityti „PlayStation“ tinklaraštyje. (Įtartinai nėra galimybės, kad žaidimų fiksacijos būtų automatiškai įkeltos iš jūsų konsolės į „PlayStation“ programą mobiliesiems, kuri buvo trumpam pasiekiama sausio mėn., kol „Sony“ išjungė šią funkciją.)

Jei norite užsiregistruoti, kad galėtumėte dalyvauti PS5 beta versijoje, galite prisiregistruoti čia, „Sony“ svetainėje, o jei būsite atrinktas, bendrovė teigia, kad trečiadienį, kai jis bus išleistas, gausite el. Čia galite užsiregistruoti ir išbandyti PS4 beta versijas. Žinoma, galioja tipiniai beta versijos įspėjimai – visada yra tikimybė, kad susidursite su klaidomis, o „Sony“ perspėja, kad ne visos beta versijos funkcijos pasieks galutinį leidimą.

„Sony“ teigia, kad programinės įrangos naujinimai tiek PS5, tiek PS4 bus prieinami visiems visame pasaulyje vėliau šiais metais.

Leave a Comment