Naujosios Anglijos patriotai „Buffalo Bills“.

VIETINIS RADIJAS

„98.5 Sports Hub“ yra pirmaujanti „Patriots Radio Network“ stotis. Visą 35 tinklo stočių sąrašą galite rasti čia. „Play-by-play“ skleidėjas Bobas Socci ragins imtis veiksmų kartu su buvusiu „Patriots“ gynėju Skotas Zolakas, kuri pateiks spalvų analizę. Žaidimų produktai Marcas Cappello.

NACIONALINIS RADIJAS

Šeštadienio rungtynės bus transliuojamos šalies žiūrovams Westwood vienas. Jonas Sadakas kvies žaidimą su Rossas Tuckeris teikiant analizę. Steve’as Taskeris praneš iš šono.

PALYDOVINIS RADIJAS

„SiriusXM“ programa: 821 (NE), 803 (BUF) SiriusXM: 225 (NE), 227 (BUF)

PASTABA: „Sirius-XM“ programėlėje kas ketvirtį vyksta nemokama reklama, kuri leis klausytis likusių šio sezono žaidimų.

NFL GAME PASS

TAI ŽAIDIMŲ LAIKAS. Gaukite visas rungtynių pakartojimus, žaidimų santraukas ir filmą apie trenerius. Pradėkite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją šiandien!

G ame Pass International (už JAV): Stebėkite rungtynes ​​tiesiogiai ir pagal poreikį visą sezoną naudodami NFL Game Pass. Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien!

Tarptautiniai gerbėjai, spustelėkite čia

Norėdami sužinoti daugiau būdų, kaip žiūrėti ir atsisiųsti žaidimą, spustelėkite čia: Žiūrėjimo būdų vadovas

PARODOS PRIEŠ IR PO ŽAIDIMŲ

„Patriots Pregame Show“, kurį pristatė Dunkin“: Prisijunkite prie mūsų pirmadienį nuo 18:00 iki 20:00 EST Patriots.com pagrindiniame puslapyje radijo laidoje „Patriots Pregame Show“. Prie lyderio Robo ‘Hardy’ Poole’o prisijungia Paulas Perillo iš Patriots.com ir Mike’as Dussault, kad peržiūrėtų visus veiksmus ir įkvėptų kiekvieno žaidimo gerbėjus. Pervežimas taip pat pasiekiamas adresu oficiali „Patriots“ programa iOS ir Android.

„Cybereason“ pristato „Patriots Postgame Show“: Iškart po žaidimo 98.5 Sports Hub vedėjas Robas ‘Hardy’ Poole’as grįžta kartu su Paulu Perillu iš Patriots.com ir Mike’u Dussault, kad paaiškintų visą veiksmą. Išgirsite tiesiogines spaudos konferencijas, išskirtinius interviu su žaidėjais ir kt. „Patriots Postgame Show“ tik per Patriots.com radiją ir oficiali „Patriots“ programa iOS ir Android.

PATRIOTS.COM ŽAIDIME

„Kirsch Words In-Game“ tiesioginis tinklaraštis: Prisijunkite prie mūsų Patriots.com pagrindiniame puslapyje rungtynių metu, o Patriots.com vyriausiasis redaktorius Fredas Kirschas tiesiogiai komentuoja visą veiksmą. Be to, gaukite tiesioginę statistiką, rezultatų atnaujinimus, svarbiausius momentus ir kt.

Leave a Comment