Naujosios Anglijos „Patriots“ treneris Billas Belichickas artėjant 70-mečiui planuoja tęsti treniruotę

FOXBOROUGH, Masačusetsas – Billas Belichickas, kuriam balandį sukaks 70 metų, pareiškė, kad vis dar nori būti treneriu 2022 m. ir pradės paaukštinimo procesą po to, kai jo New England Patriots komanda 47:17 sutriuškino Buffalo Bills šeštadienį. naktis.

Belichickas, ilgiausiai dirbantis NFL vyriausiasis treneris, kartą pasakė, kad jam per 70 metų neketina treniruotis kaip buvęs „Bills“ treneris Marvas Levy. Vėliau jis šias pastabas sušvelnino.

Sekmadienio rytą paklaustas, ar galima sakyti, kad nori grįžti kitą sezoną, jis atsakė: „Sakyčiau, kad tai būtų tiesa“.

Kai komanda grįžo namo iš Orchard parko Niujorke, Belichickas sezono pabaigoje surengė 30 minučių trukmės vaizdo konferenciją, kurioje apžvelgė 22-ąją „Patriots ’10-8“ kampaniją vyriausiojo trenerio poste. Jis sakė planuojantis „pažvelgti ilgiau“ ir pastebėti, kad išmetamųjų dujų praradimas kelia nerimą.

„Galima ginčytis, kad kai kuriose kitose rungtynėse buvo praėjusios nakties žaidimo elementų, tačiau praėjusios nakties rungtynės buvo mažiausiai konkurencingos“, – sakė jis. “Ar tai mes? O gal tai bloga naktis? Pažiūrėsime, kai kitais metais vėl pradėsime žaisti, manau.”

„Bills“, kurie laimėjo AFC East per pastaruosius du sezonus, per pirmuosius septynis važiavimus pasiekė kamuolių ir tapo pirmąja komanda, kuri kada nors pateko į atkrintamąsias.

Belichickas užfiksavo „Patriots“ sezono „kilimus ir nuosmukius“, įskaitant pradžią 2:4 ir septynių pergalių seriją, o vėliau nepavyko sumažinti akcijų, pralaimėdamas trejas iš paskutinių keturių reguliariojo sezono rungtynių.

„Žinoma, praėjusios nakties rungtynės buvo svarbios ir aš jokiu būdu nesistengiu to sumenkinti, bet tuo pačiu metu yra 17 kitų svarbių rungtynių, taigi iš viso 18, kurias, manau, tikrai reikia pažiūrėti ir pamatyti, kaip mes gali atlikti geresnį darbą visame kame – treniruoti. žaisti schematiškai, neatsižvelgiant į bet kokius pakeitimus, kuriuos turime atlikti, – sakė Belichickas. Tai bus kruopštus procesas, kaip visada.

Belichickas viešai padėkojo savo žaidėjams, treneriams ir pagalbiniam personalui už jų darbą, sakydamas, kad vertina jų „gebėjimą prisitaikyti ir daryti dalykus profesionaliai ir daryti viską teisingai“.

Paklaustas apie naujoką gynėją Macą Jonesą, kuris pradėjo visas 18 rungtynių, Belichickas atsakė: “Mac” mums labai padėjo. Nekantriai laukiu, kada galėsiu dirbti su juo kitais metais.”

Belichickas turi karjeros rekordą 321:156 (įskaitant atkrintamąsias) ir yra vienintelis vyriausiasis treneris NFL istorijoje, laimėjęs šešis „Super Bowl“ titulus. Vyriausiųjų trenerių karjeros pergalių sąraše jis yra trečias po Dono Shule’o ​​(347) ir George’o Halaso (324).

.

Leave a Comment