NBA pristato naują „Visų žvaigždžių“ savaitgalio „Kylančių žvaigždžių“ žaidimo formatą

Antradienį NBA pristatė naują kasmetinių Kylančių žvaigždžių rungtynių, kurios vyks vasario 18 d. kaip Visų žvaigždžių savaitgalio Klivlande, Ohajo valstijoje, dalį, naują formatą.

Demonstraciniame žaidime dalyvaus keturios septynių žaidėjų komandos, kurios varžysis trijų rungtynių mini turnyre. Kiekvienos rungtynės bus žaidžiamos iki galutinio tikslo, o tai reiškia, kad rungtynės baigsis įmuštu krepšiu arba metant baudos metimą, o ne paleidus laikrodį.

28 žaidėjų rinkinį per rungtynes ​​sudarys 12 pirmamečių, 12 antramečių ir keturi NBA G lygos žaidėjai „Ignite“. Pradinukus ir antrakursius rinks trenerių asistentai, o „Ignite“ žaidėjus – G lygos vyriausieji treneriai.

Komandas treniruos 75-metį mininčios NBA komandos nariai. Treneriai pasirinks savo sąrašus kylančių žvaigždžių projekte, o kiekvieną komandą sudarys septyni žaidėjai, įskaitant vieną iš „Ignite“.

Pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos iki galutinio tikslo – 50, o paskutinės – iki 25, iš viso pusfinalyje ir finale – 75 taškai, švenčiant jubiliejinį 75-ąjį lygos sezoną. Išsami informacija apie trenerius ir projektą bus paskelbta vėliau.

Be to, vakaro metu vyks šaudymo iš lanko varžybos. Iš viso aštuoni NBA ir „Ignite“ žaidėjai bus suskirstyti į keturias komandas po dvi ir varžysis dėl metimų iš penkių aikštės vietų, susijusių su kultiniais metimais atkrintamosiose.

„Kylančių žvaigždžių“ rungtynės buvo atšauktos praėjusiais metais, kai NBA dėl koronaviruso pandemijos nusprendė visus „Visų žvaigždžių savaitgalio“ renginius surengti kovo 7 d. Lyga vis dar paskelbė renginio sąrašus, kad nustatytų žaidėjus, kurie nusipelno šios garbės.

TNT transliuos žaidimą „Kylančios žvaigždės“ nuo 21:00 EST.

.

Leave a Comment