Neįtikėtinas „Google Fi“ pasiūlymas „Galaxy S21“ privers jus paklausti „S22 kas?“

500 USD nuolaida kai kuriems geriausiems 2021 m. telefonams


Kiti „Samsung“ pavyzdiniai telefonai turėtų pasirodyti kitą mėnesį, juose bus naujausi ir geriausi procesoriai, ekranai ir kt. Jie taip pat privalo turėti sporto kainų etiketes, gerokai viršijančias 1 000 USD, o tai gali atstumti potencialius pirkėjus. Jei norite įsigyti patikimą įrenginį nepažeisdami pinigų, „Google Fi“ siūlo stulbinančius pasiūlymus visuose trijuose „Samsung“ 2021 m. pavyzdiniuose įrenginiuose.

Šiuo metu galite įsigyti Galaxy S21, 21+ arba S21 Ultra už 500 USD nuo įprastų kainų. Dėl šios nuolaidos pradinės išlaidos sumažėja atitinkamai tik iki 300 USD, 500 USD ir 700 USD – tai visiškas sandoris, jei neprieštaraujate pasiimti metų senumo aparatinę įrangą. Visi trys telefonai buvo atnaujinti į „Android 12“ ir „One UI 4“, o dar du pažadėti OS naujinimai. Taip pat gausite dar trejus metus saugos pataisų, todėl tai bus visiškai patikimas telefonas iki 2025 m.

DIENOS ANDROIDPOLICIJOS VIDEO

s21-fi-sandoris

Žinoma, kaip išskirtinį „Google Fi“ sandorį, žinote, kad fone gali kilti operatoriaus apgaulės. Šios kainos yra geros naujiems ir esamiems klientams, nors naujokai turės perkelti savo dabartinio operatoriaus numerį, kad būtų tinkami. Turite suaktyvinti telefoną pagal visų paslaugų „Fi“ planą per 30 dienų nuo paketo gavimo ir būti aktyvūs „Fi“ 120 dienų iš eilės.

Laimei, nuolaida įsigalioja atsiskaitant, nuolaidų nereikia. Tačiau būtinai laikykitės šių procedūrų, nes kitaip „Google“ apmokestins jūsų Pay sąskaitą 500 USD, kad padengtų visas telefono išlaidas. Visą taisyklių ir sąlygų sąrašą galite peržiūrėti „Fi“ svetainėje.

Tol, kol norite prisiregistruoti prie naujo operatoriaus, šias kainas sunku įveikti. Griebkite savo, naudodami toliau pateiktą nuorodą, ir pamirškite apie tuos naujus blizgančius S22 modelius, kylančius.


Pirkite „Google Fi“.

„Samsung Galaxy S21“ (300 USD) „Samsung Galaxy S21“ + (500 USD) „Samsung Galaxy S21 Ultra“ (700 USD)


Moto Buds-S ANC sėdi žaliame fone šalia įkrovimo dėklo.
„Moto Buds-S ANC“ apžvalga: „AirPods“ klonai verti jūsų dėmesio

Aiškus garsas ir tinkamas triukšmo slopinimas – visa tai už konkurencingą kainą

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment