Nemokamas vietoj 2,99 USD: žaidimas vaikams su „Peppa Pig“, skirtas „Android“ ir „iOS“.

Vietoj „kavos pertraukėlės“ šiandien einame į kakavos pertraukėlę, nes mūsų patarimas yra skirtas daugeliui, labai jaunų „Peppa Pig“ gerbėjų! Šiuo metu žaidimas „Happy Lady Chicken“ yra nemokamas, tiek Android, tiek iOS – trumpai jį pristatysime jums.


TL; DR

  • „Peppa Pig: Happy Mrs Chicken“ yra nemokama šešias dienas vietoj 2,99 USD.
  • Žaidime nėra skelbimų ir pirkinių programoje
  • Jis pateikiamas įvairiomis kalbomis.

Ažiotažas apie „Peppa Pig“ man vis dar yra paslaptis, bet tai gerai, nes akivaizdžiai nesu tikslinės auditorijos dalis. Bet kokiu atveju, jūsų vaikai mėgsta Peppa, o tai taip pat tinka žaidimams. Kitas serijos mobilusis žaidimas yra prieinamas keletą dienų nemokamai, todėl norime išsiaiškinti, ar jums reikia, kad jūsų vaikai dalyvautų šiame žaidime, ar ne.

“Peppa Pig: laiminga ponia višta”. Kodėl verta perimti?

Trumpas atsakymas visiems tėvams: nes galite nedvejodami leisti vaikui pabūti keletą minučių. Kaip ir kiti „Peppa Pig“ erdvės žaidimai, „Happy Mrs Chicken“ taip pat turi keletą mini žaidimų. Žinoma, jie visi originalūs ir lengvai įvaldomi – kaip tik vaikams.

Jūs (ar jūsų vaikai) šokate į purvo balas, padedate vištoms patekti į vištidę ir panašiai. Kadangi žaidimas taip pat pasiekiamas daugeliu kalbų, o mini žaidimai nėra itin sudėtingi, su juo gali smagiai leisti laiką net maži vaikai. Norėdami susidaryti įspūdį apie žaidimą, žiūrėkite šį vaizdo įrašą:

Ar Peppa Pig gerbia jūsų privatumą?

Kaip visada su Android programėlėmis, konsultavomės su Exodus privatumo platforma. „Google Firebase Analytics“ yra vienintelis rodomas stebėjimo įrankis, kuriam reikia penkių, visų pagrįstų, leidimų. „Peppa Pig“ privatumo politika taikoma tiek svetainei, tiek programoms ir iš karto pateikia įvairią asmeninę informaciją. Tai apima el. pašto adresą, adresą, vaikų vardus, lytį ir kt.

Man tai skamba labai erzinančiai, bet tai taip pat netaikoma programai. Taigi, tai taip pat susiję su tuo, kai sukuriate paskyrą, dalyvaujate loterijose ir pan. Čia susietą žaidimą jūsų vaikai gali žaisti visiškai be paskyros, todėl dauguma šių duomenų renkami ne tik jiems žaidžiant.


Gaukite 30 dienų nemokamą „Amazon Prime“ bandomąją versiją

Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 0 iki 5 metų, o įvertinimai – 3,8 žvaigždutės Android, 4,3 žvaigždutės iOS (nors yra tik keturi įvertinimai) – bent jau nieko dramatiško nerodo. Tačiau bent jau „Android“ versija paskutinį kartą buvo atnaujinta 2020 m. vasarą. Vis dėlto tikiu, kad galite nedvejodami įdiegti šį žaidimą be paskyros. Nedvejodami parašykite mums komentaruose, kaip matote.

Šiame gyvenime aš netapsiu „Peppa Pig“ gerbėju ir nesuprantu, kodėl žaidimas vadinasi „Happy Lady Chicken“. Bet vis tiek esu tikras, kad mažiems vaikams bus labai smagu žaisti šį žaidimą ir tai yra svarbiausia, tiesa?

.

Leave a Comment