„Netflix“ prideda HDR ir HD palaikymą 2021 m. „Pixel“ telefonams

Atrodo, kad kainų didinimas buvo didesnis prioritetas


„netflix-generic-hero“.

„Netflix“ atkuria dalykus gana arti krūtinės. Kai pasirodys naujas telefonas, jis greičiausiai negalės pasiekti aukščiausios kokybės „Netflix“ turinio. Vietoj to turite palaukti, kol „Netflix“ įtrauks jį į palaikomą sąrašą. Būtent tai jis padarė su naujausiais Google Pixel telefonais.

„Netflix“ palaikymo puslapyje stebimi visi „Android“ įrenginiai, sertifikuoti veikti su „Netflix HD“ ir HDR10 vaizdo įrašais. Naujausiame atnaujinime „Netflix“ pridėjo visus „Google“ 2021 m. „Pixel“ telefonus, įskaitant „Pixel 5a“, „Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“. Šie telefonai dabar gali pasiekti palaikomo turinio HD ir HDR srautus. „Pixel 6“ ir „6 Pro“ buvo išleisti tik nuo 2021 m. pabaigos, tačiau „5a“ buvo pristatytas rugpjūtį ir tik dabar gauna HD „Netflix“. Palaikymas galėjo pasirodyti be įspėjimo anksčiau, bet dabar jis yra oficialus.

DIENOS ANDROID POLICIJOS VIDEO

Atminkite, kad „Netflix“ transliacija mobiliuoju ryšiu gali apriboti vaizdo įrašo kokybę. Daugelis operatorių dabar turi pagrindinius planus, kurie sumažina vaizdo įrašą iki 480p. Jums reikės neriboto plano arba Wi-Fi, kad galėtumėte mėgautis naujai įjungtomis vaizdo funkcijomis. Taip pat turite būti vidutinio lygio „Netflix“ paslauga, kad gautumėte HD, kuri dabar kainuoja 16 USD per mėnesį. HDR apsiriboja aukščiausiu 4K planu, kuris neseniai pakilo iki 20 USD per mėnesį.


„Valve Steam Deck“ paleidimo data
Galbūt kitą mėnesį pagaliau pasieksite „Steam Deck“.

Bet pirmas atėjo, pirmasis buvo patiektas

Skaityk


Apie autorių

Leave a Comment