„Netflix“ žaidimų paslauga prideda dar du „iOS“ ir „Android“ skirtus pavadinimus – „TechCrunch“.

Praėjusių metų pabaigoje naujoji „Netflix“ žaidimų paslauga tapo prieinama visame pasaulyje „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose su debiutine serija, kurią sudaro du „Stranger Things“ žaidimai ir keli atsitiktiniai žaidimai. „Netflix“ dabar išplėtė savo pasiūlą dar dviem atsitiktiniais žaidimais, kurie visame pasaulyje pasirodys „iOS“ ir „Android“ naudotojams.

Pirmasis žaidimas vadinamas Arcanium: Rise of Akhan ir yra atviro pasaulio strateginis kortų žaidimas vienam žaidėjui. Žaidimą sukūrė Rogue Games. „Netflix“ teigia, kad žaidimas naujais būdais sujungia nesąžiningus ir „deckbuilding“ žanrus. Tikslas yra sukurti herojų komandą ir leistis į kelionę nugalėti Akhaną nelaimę ir išgelbėti Arzos pasaulį nuo sunaikinimo. Jei vienas jūsų komandos žmogus pasiduoda korupcijai, žaidimas baigtas.

Antrasis naujas „Netflix“ pavadinimas vadinamas Krispee Street, jį sukūrė „Frosty Pop“. Dėlionės tikslas yra atgaivinti veikėjus ir Krispee pasaulį, surandant šimtus personažų ir objektų, išsibarsčiusių lygiuose. Žaidimas sukurtas remiantis populiariu interneto komiksu Krispee.

Šios transliacijos žaidimų milžinas dabar apima 12 pavadinimų, įskaitant Bowling Ballers, Shooting Hoops, Teeter Up, Asphalt Xtreme, Stranger Things 1984, Stranger Things 3, Card Blast, Dominos Cafe, Wonderputt Forever ir Knittens.

Norėdami pasiekti pavadinimus „Android“, turite bakstelėti naują skirtuką Žaidimai „Netflix Android“ programoje, kurioje pateikiami žaidimai. Pasirinkę pavadinimą, vartotojai nukreipiami į „Google Play“ parduotuvę, kad galėtų įdiegti žaidimus ir bet kurią kitą programą. Atsisiuntę žaidimus, juos galėsite žaisti bet kuriuo metu palietus „Netflix“ programą arba pagrindinį „Android“ ekraną. „iOS“ sistemoje „Netflix“ naudoja panašią sistemą, kai vartotojai atsisiunčia „Apple App Store“.

Ilgainiui „Netflix“ planuoja išplėsti savo žaidimų katalogą su kitais priedais ir žaidimų žanrais. Pavyzdžiui, rugsėjį transliacijos milžinas nusipirko nepriklausomą žaidimų kūrėją „Night School Studio“, geriausiai žinomą dėl tokių pasakojimų kaip „Oxenfree“, kad galėtų toliau kurti „Netflix“ žaidimų biblioteką.

Leave a Comment