Nintendo Indie Showcase pristatytas naujas Devolver skaitmeninis žaidimas Gunbrella

Noir-punk detektyvinis trileris pavadinimu Gunbrella yra pakeliui į Nintendo Switch iš Devolver Digital ir Doinksoft su retro vaizdais.

„Nintendo’s Indie World Showcase“ pristatė daug naujai paskelbtų žaidimų, o kai kurie pavadinimai, kurie anksčiau buvo pasiekiami kitose platformose, buvo patvirtinti, kad taip pat pasirodys „Nintendo Switch“. Iš pastarojo pusės, nepriklausomos grupės biografinis žaidimas Mes OFK buvo paskelbta, kad „Switch“ pasirodys kartu su „PlayStation“ konsolėmis. Tačiau kalbant apie naujus žaidimus, „Devolver Digital“ leidėjas paskelbė, kad vėl dirba su „Doinksoft“ kurdamas naują žaidimą, žinomą kaip Gunbrella.

ŽAIDINGAS DIENOS VIDEO

Gunbrella paskiria žaidėjams atsakingus už miškininką, siekiantį atkeršyti pikselių nuoir-punk veiksmo nuotykių patirtyje. Žaidėjas yra ginkluotas tituliniu „Gunbrella“ – ginklu, kuris, kaip ir tikėtasi, taip pat gali virsti stipriu skėčiu, blokuojančiu įeinančius sviedinius ir netgi suteikia žaidėjams papildomų šokinėjimo ir sklandymo įgūdžių. Gunbrella yra „sidescroller“, o tai reiškia, kad žaidėjai gali naudoti savo skėtį beveik kaip platformos žaidimų galingumą. Devolver Digital anksčiau yra išleidęs keletą intensyvių šoninių slinkčių, tokių kaip Katana nulis.

SUSIJĘS: „Nintendo“ paskelbia naują „Indie World Showcase“ rytoj

Katana nulis buvo neo-noir, o ne punk-noir, bet taip pat pasižymėjo paslaptingumu dėl pagrindinio veikėjo, kenčiančio nuo amnezijos. Gunbrella taip pat bus įtempta kova, nes jame parodytas boso kovos su milžiniška žiurke žaidimas. Atrodo, kad keistų būtybių dalis yra labai didelė Gunbrella‘su pasaulyje, nes kai kurie nelyginiai veikėjai bus priešai, o kiti padės žaidėjui siekti keršto.


Gunbrella Pasaulis priklauso nuo sparčiai nykstančių gamtos išteklių, teigia kūrėjas Doinksoft, dirbęs su ankstesniais Devolver pavadinimais, pvz. Demonas droselis ir Gato Roboto, o pastarasis yra Metroidvania žaidimas apie katę. „Doinksoft“ aprašo, kad žaidėjo tyrimas „susipainios su siaubų ir gangsterių, policininkų ir kultinių kūryba bei įmonių išnaudojimo pasekmėmis“. Dėl distopinio pobūdžio Gunbrella pasaulyje, išteklių žaidėjo ginklui atnaujinti bus gana mažai, nors šaunamąjį ginklą ir skėtį galima patobulinti.


Be įdomios kovos ir įdomios aplinkos, Gunbrella taip pat leis žaidėjams panaudoti savo detektyvinius įgūdžius, kad galėtų rasti savo kerštą ir palaikyti žaidimo šalutinius personažus. Panašiai kaip ir kituose sėkminguose detektyviniuose žaidimuose, pvz Diskoteka Eliziejus, Gunbrella leis žaidėjo pasirinkimui turėti įtakos tam tikros užduoties rezultatams, kaip parodyta anonse, kai du NPC prašo to paties brangakmenio.

Gunbrella 2023 m. pasirodys asmeniniams kompiuteriams ir „Switch“.

DAUGIAU: Trek to Yomi apžvalga


„Pokemon Attack“ neatitikimai

„Pokemon“ gerbėjas atkreipia dėmesį į keistą „Archen“ ir „Kommo-o“ atakų neatitikimą

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment