Niujorko „Rangers“ „Kid Line“ suteikia komandai gyvybės artėjant 6-osioms rungtynėms. Rašikliai

Negalima paneigti, kaip smagiai Niujorko „Rangers“ „kid Line“ žaidė atkrintamosiose varžybose. Tai žinoma apie Alexis Lafreniere, Filip Chytil ir Kaapo Kakko trijulę tiems, kurie tiesiog šokinėja ant mėlynųjų marškinėlių.

Kol „Rangers“ bando seriją, būtent vaikai padėjo išlaikyti savo sezoną gyvą keliais įvarčiais, įskaitant žaidimo nugalėtoją, ir priversti penktadienio vakarą sužaisti 6-ąsias rungtynes ​​Pitsburge. Seriale, kuriame Niujorkui nieko nepadėjo, Lafreniere, Chytil ir Kakko pasirodė esąs ryškios dėmės.

Šį posezonį komanda surinko aštuonis taškus ir keturis įvarčius, o du Lafrenier įmušti įvarčiai pirmauja trejetuke. Būtent Chytilas su savo pirmuoju karjeros įvarčiu atkrintamosiose tapo didžiausiu „Blue Shirt“ čiuožėjo sezono įvarčiu.

Lyginamasis Lafreniere įvartis yra čia pat, o Chytil įvartis yra svarbus 5 žaidimo pergalei. Žinoma, spektaklį pastatė Kakko.

“Tai gerai. Praėjusį sezoną pradėjome žaisti kartu, o šį sezoną kartu nelabai matėme“, – apie liniją paaiškino Chytilas. „Bet aš manau, kad iš kiekvieno žaidimo sukūrėme chemiją ir esame tik jauni vaikinai, todėl tiesiog bandome žaisti ledo ritulį. Linksminkitės ir tiesiog darykite teisingus dalykus. Sunkiai dirbkite ir manau, kad su kiekvienomis rungtynėmis tampame vis geresni.”

Niujorko „Rangers“ švenčia po to, kai „Madison Square Garden“ 2022 m. Stenlio taurės atkrintamųjų varžybų pirmojo turo penktose rungtynėse 4:3 įveikė Pitsburgo „Penguins“.Dennisas Schneidleris – JAV ŠIANDIEN Sportas

Tai buvo nemaža patirtis „Rangers“ jaunuoliams, kurie suteikė komandai gyvybę serijoje. Dvi geriausios Niujorko komandos išliko šiek tiek tylios per pirmojo rato rungtynes ​​su Pitsburgo „Penguins“.

Lafreniere’as dabar yra tik ketvirtas 20 metų ar jaunesnis žaidėjas „Rangers“ istorijoje, pelnęs įvartį atkrintamosiose rungtynėse iš eilės ir turintis keturis taškus (du įvarčiai, du rezultatyvūs perdavimai) per penkias rungtynes. Kakko per pastarąsias trejas rungtynes ​​pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Tai atkrintamosios. Žinoma, mums smagu“, – sakė Kakko.

Niujorko Niujorkui penktadienį vėl reikės „Kid Line“, kai serialas grįš į Pitsburgą. Pergalę penktose rungtynėse „Rangers“ pademonstravo daug charakterio, tačiau serijoje vis tiek atsilieka 3:2.

Norėdami gauti daugiau New York Rangers naujienų, apsilankykite AMNY.com

„Tai labai smagu“, – sakė Lafreniere. „Mums smagu, bet jūs turite sunkiai dirbti kiekvieną pamainą. Štai dėl ko tai labai smagu. Aš vis dar turiu kai kuriuos dalykus dirbti.

Niujorkas pralaimėjo abejas rungtynes ​​PPG Paints arenoje, tačiau serijoje jam priklauso 2:1 MSG. Jei „Blue Shirts“ gali priversti 7-ąjį žaidimą sugrįžti į „The Garden“, istorija būtų jų pusėje.

Leave a Comment