Niujorko „Rangers“ puolėjas Chrisas Kreideris, „ypatingas žaidėjas“, pralaimėdamas namuose pelnė 50-ąjį sezono įvartį.

NIUJORKAS – „Rangers“ puolėjas Chrisas Kreideris antradienio vakarą įmušė 50-ąjį įvartį šiame sezone ir tapo tik ketvirtuoju žaidėju komandos istorijoje.

Kreideris, savo 10-ąjį sezoną NHL, įmušė įvartį su vartininku Igoriu Shesterkinu, kuris 4:2 pralaimėjo Karolinos „Hurricanes“ dvikovoje tarp geriausių Metropoliteno diviziono komandų.

Kreideris, kuris žaidžia Niujorko aukščiausioje linijoje ir yra priešais tinklelį jėgos žaidimo metu, turi gerą poziciją pasiekti franšizės visų laikų vieno sezono rekordą. 2005–2006 m. Jaromiras Jagras kaip „Ranger“ pelnė 54 įvarčius.

Tačiau šiuo metu 30 metų Kreideris lygiuojasi su Vicu Hadfieldu, kuris 1971–1972 m. pelnė 50 taškų, ir yra dviem nuo antrosios vietos bei Adamo Graveso, kuris 1993–1994 m. finišavo 52 – tą patį sezoną, kurį paskutinį kartą laimėjo „Rangers“. Stanley taurę.

“Jis yra ypatingas žaidėjas. Jis atsiduria reikiamoje pozicijoje, eina į tą priekinę zoną, kur niekas nėra. Jis tai daro taip gerai”, – sakė Hadfieldas, į “Rangers” ekipą įmetęs 262 įvarčius ir kurio pasitraukęs Nr. Ant Madison Square Garden gegnių kabo 11 marškinėlių. “Niekas nėra laimingesnis už mane. Gražesniam vaikui tai negali atsitikti.”

Niujorko treneris Gerardas Gallantas sutiko.

“Manau, kad nuostabu, kad jis įmušė 50 įvarčių. Tai nuostabu ir smagu tai matyti”, – sakė jis. “Tai puikus žygdarbis ir jis mums turėjo puikų sezoną, ir labai gaila, kad turėjome pralaimėti. Tačiau kepurę jam nukelkite.”

„Rangers“, ilgą laiką garsėjanti įmantriomis šventėmis po svarbių progų, neturėjo daug laiko pagirti Kreiderio, nes jo įvartis paskutinėmis svarbių rungtynių akimirkomis sumažino Niujorko deficitą iki vieno.

„Turbūt apie tai galėsime pasikalbėti kitą dieną“, – po rungtynių sakė Kreideris. “Sunku po tokių rungtynių. Mes jame dalyvavome, darėme daug gerų dalykų. Manau, kad tai būtų reiškę daug daugiau, jei būtume radę būdą laimėti rungtynes.”

Tačiau Shesterkinui vėl patraukus, Karolinos žaidėjas Sebastianas Aho palaidojo tuščius vartus ir užsitikrino pergalę. „Hurricanes“ su 104 taškais dabar keturiais lenkia „Rangers“, o abiem klubams liko po aštuonias rungtynes.

„Hurricanes“ gretose taip pat pasižymėjo Andrejus Svechnikovas, Sethas Jarvisas ir Jordanas Staalas, o Aho pridėjo du rezultatyvius perdavimus. „Rangers“ įvarčius atidarė K’Andre’as Milleris, būdamas septintuoju sezone.

Kreideris, į pirmąjį „Rangers“ ratą pasirinktas 2009 m., atliko vieną iš labiausiai stebinančių sezonų, kuriuos matysite iš jėgos puolėjo, kuris pastaruoju metu pasirašė vieną iš labiausiai abejonių keliančių didelių pinigų sandorių. Turėdamas 6,5 mln. USD atlyginimų viršutinę ribą ir karjerą, kai per vieną sezoną niekada nebuvo įmušta daugiau nei 28 įvarčiai, Masačusetso gimtoji šalis tikrai turėjo ką įrodyti, kad šį sezoną žengia į priekį.

Tačiau nedaugelis organizacijos narių galėjo įsivaizduoti 50 įvarčių, įskaitant 25 įvarčius jėgos žaidime ir net tris trumpalaikius kamuolius.

Vėliau, kai buvo pasiekiama žiniasklaida po žaidimo, Kreideris buvo paklaustas, ar jis kada nors svajojo pelnyti 50 taškų.

„Svajojau pakelti Stenlio taurę“, – sakė jis.

Na, „Rangers“ yra gerai pasiruošęs bent jau turėti galimybę tai padaryti vėliau šiais metais.

Prie šio pranešimo prisidėjo „Associated Press“.

.

Leave a Comment