NOISZ STARLIVHT yra būsimas ritmo žaidimo „slash-bullet hell“ pavadinimas, į kurį dabar galima registruotis iš anksto

Išankstinė registracija į NOISZ STARLIVHT – būsimą Anarch Entertainment ritmo žaidimą mobiliajame telefone. Muzikinio žaidimo ir „bulet hell“ žanro hibridas, nuotaikingas pavadinimas pasižymi patraukliomis dainomis ir įtraukia istorija, kuri taip pat gali patikti vaizdinių romanų gerbėjams.

NOISZ STARLIVHT žaidime žaidėjai gali tikėtis įveikti ritmo kulkų pragaro etapus 2D formatu, kai bandys pataikyti į reikiamas natas ir vengti kulkų tuo pačiu metu. Bus dvidešimt etapų, kurie išbandys jūsų įgūdžius paleidžiant, o būsimuose atnaujinimuose bus pridėta vis daugiau dainų.

Siekdami tapti populiariausia stabų grupe, turėsite įveikti tarpdimensinius muzikos monstrus ir nugalėti įmonių viršininkus, kad įgyvendintumėte savo svajonę. Su Live2D animaciniais personažais valdysite sielą ryjantį ginklą keturiuose sudėtingumo lygiuose. Žaidime taip pat yra LGBTQ aktorius, kurį parašė LGBTQ komanda.

Jei jus domina muzika ir kaip šis žanrų mišinys dera, galite šiek tiek žvilgtelėti į aukščiau pateiktą įterptąjį anonsą, kad pajustumėte žaidimo eigą ir pavadinimo estetiką. Taip pat galite tikėtis išsamaus charakterio pritaikymo Style Lab sistemoje, kur galite aprūpinti personažus skirtingais stiliais, kuriuos galite pasiekti, kad gautumėte šaunių mūšio privilegijų.

NOISZ STARLIVHT dabar galima išankstinei registracijai sistemoje „Google Play“. Taip pat galite apsilankyti oficialioje svetainėje arba prisijungti prie sekėjų bendruomenės oficialiame „Facebook“ puslapyje, kad gautumėte naujausią informaciją.

Ar ieškote daugiau nemokamų pavadinimų, kuriuose nereikėtų išleisti nė vieno daikto? Kodėl nepasidomėjus mūsų 25 geriausių nemokamų žaidimų, kuriuos galima žaisti savo „iPhone“, „iPad“ ar „Android“ telefone 2022 m., sąraše?

Leave a Comment