O kaip Woodoku? Kaip atsisiųsti ir žaisti nuostabią galvosūkių programą, kurią matėte per televizorių Žaidžia Linksma

Ar kada nors jautėte, kad „iPhone“ ir „Android“ yra per daug programų? Atitinkamos programėlių parduotuvės kasdien bombarduojamos naujomis programėlėmis, todėl sunku atrasti žaliavoje paslėptus deimantus. Laimei, iš čia mes kilę. Jei turite „iPhone“ arba „Android“, galbūt matėte, kad „Woodoku“ programėlė reklamuojama per televizorių. Nemokamai atsisiųsti iš iOS App Store ir Google Play, skirta Android, Woodoku yra nuostabus priklausomybę sukeliantis galvosūkis, puikiai tinkantis keliaujant į darbą ir iš jo… žinoma, jei nevairuojate.

Nors taisyklės nėra ypač gerai paaiškintos programoje, žaidimas yra pakankamai paprastas, kad turėtumėte jį pasirinkti be per daug vargo.

Visa esmė – gauti kuo aukštesnį rezultatą, kurį pasieksite tempdami figūras ant medinės lentos, kad jas įdėsite į tinklą.

Turėsite tris figūras, su kuriomis galėsite žaisti bet kuriuo metu, ir gausite taškų už kiekvieną figūrą, kurią sėkmingai pastatysite ant lentos. Žaidimas baigtas, kai pritrūksta vietos.

Norėdami gauti aukščiausius įmanomus rezultatus, turite užpildyti eilutę, stulpelį ar kvadratą, kad pašalintumėte blokus nuo lentos. Taip atsiras vietos kitam formų rinkiniui.

Galite dar labiau padidinti savo rezultatą ištrindami kelis blokus vienu judesiu arba pašalindami blokus iš eilės eilės taškais.

Kaip pabrėžia programos kūrėjas, svarbiausia taisyklė yra „gerai praleisti laiką“.

Vienintelis programos trūkumas yra tas, kad joje yra skelbimų, kurie rodomi po kiekvieno žaidimo.

Deja, šiuo metu nėra mokamos galimybės pašalinti skelbimus ir mėgautis žaidimu be jokių trukdžių.

Kita vertus, Woodoku programą galima žaisti neprisijungus, todėl ji idealiai tinka Londono metro.

Tai taip pat palyginti maža programa, užimanti tik 232 MB „iPhone“ (rašymo metu).

Jei norite atsisiųsti Woodoku programą, tiesiog eikite į „iOS App Store“ arba „Google Play“, skirtą „Android“.

„Woodoku“ programa turėtų išlaikyti galvosūkių gerbėjus tarp kasdienių „Wordle“ viktorinų internete.

Leave a Comment