Olimpinės žaidynės „Jam Beijing 2022“ – oficialus žiemos olimpinių žaidynių žaidimas, skirtas užsidirbti, jau pasirodė

Oficialus olimpinis komitetas paskelbė apie naujo mobiliojo žaidimo „Olympic Games Jam Beijing 2022“ pristatymą, leidžiantį žaidėjams patirti veiksmą iš savo delno. Žaidimas „užsidirbti“ yra kupinas kelių žaidėjų chaoso, kuriame žaidėjai gali varžytis dėl olimpinių NFT skaitmeninių smeigtukų.

2022 m. olimpinėse žaidynėse „Jam Beijing“ žaidėjai gali tikėtis dalyvauti įvairiuose arkadinio stiliaus olimpiniuose renginiuose, kuriuose mini žaidimų serijoje dalyvauja iki 15 žaidėjų. Žaidimo pseudoportretas yra visiškai pritaikomas su daugybe kostiumų parinkčių. Be to, NFT galima uždirbti pagal žaidėjų pasirodymus. Juos savo ruožtu galima iškeisti nWayPlay Marketplace į piniginius atlygius.

Oficialūs vaizdo žaidimai tapo labai mėgstama kiekvieno olimpinių žaidynių dalimi, ir esame tikri, kad gerbėjams patiks žaisti šį naują mobilųjį pasiūlymą Pekine 2022 m.“, – sako Timo Lumme, IOC televizijos ir rinkodaros paslaugų generalinis direktorius. “Šiais linksmais ir įdomiais žaidimais tikimės patraukti naujas kartas ir dar labiau įtraukti esamus gerbėjus į olimpines žaidynes..

Jei norite sužinoti daugiau apie žaidimą, vasario 16 d. galite stebėti tiesioginę transliaciją per „Twitch“ su olimpinės gimnastikos medalininku Nilu Wilsonu (Didžioji Britanija). „Olympic Games Jam Beijing 2022“ taip pat kol kas galite peržiūrėti „Android“ įrenginiams skirtoje „Google Play“ parduotuvėje (netrukus pasirodys ir „iOS“).

Apsilankykite oficialioje svetainėje, kad gautumėte daugiau informacijos, peržiūrėkite aukščiau pateiktą įterptąjį anonsą, kad pajustumėte žaidimą, arba prisijunkite prie oficialios svetainės stebėtojų bendruomenės. Twitter puslapį, kad gautumėte naujausią informaciją apie visus naujausius pokyčius.

Ar ieškote panašių pavadinimų, kurie išbandys jūsų įgūdžius mobiliajame įrenginyje? Kodėl nepasidomėjus mūsų 25 geriausių sporto žaidimų, skirtų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, sąraše?

Leave a Comment