Pagrindiniai žaidimų klientai gauna išskirtinį „Lost Ark“ žaidimo turinį

Šią savaitę išleisdama „Lost Ark“, „Amazon“ dovanoja žaidėjams, užsisakiusiems „Prime“ šaunius žaidimo apdovanojimus per „Prime Gaming“. Turinys bus oficialiai prieinamas nuo šiandien, tačiau norėdami jį pasiekti šiandien turėsite įsigyti „Lost Ark Founders Pack“. Kadangi tai suteikiama išankstinė prieiga likus trims dienoms iki oficialaus paleidimo.

„Lost Ark“ bus išleistas vasario 11 d. Bet jei įsigysite vieną iš „Founders Pack“ parinkčių, galite atsisiųsti žaidimą ir pradėti žaisti šiandien, vasario 8 d. Pigiausias „Founders Pack“ yra 14,99 USD. Atminkite, kad „Lost Ark“ yra nemokamas žaidimas.

Nepaisant to, vis tiek galite pretenduoti į Prime Gaming apdovanojimus už Lost Ark, jei lauksite iki šio penktadienio, kad galėtumėte žaisti. Taigi neskubėkite įsitraukti, jei norite sutaupyti keletą dolerių.

Lost Ark žaidėjai gauna nemokamą grobį su Prime Gaming

Žaidimo grobis dar nepasiekiamas, bet kada nors jis bus parodytas vėliau šiandien. Kai tik grobis bus gyvas, prisijunkite prie savo Prime Gaming paskyros čia. Tada spustelėkite mygtuką „Reikalauti“ ant turimos premijos.

Jis vadinamas mūšio daiktų paketu ir apima kristalinę aurą, ametisto skeveldrų paketą ir mūšio skrynios komplektą. Jei nuspręsite pasiimti vieną iš įkūrėjų paketų ir žaisti anksti, pradėję žaidimą gausite dar daugiau grobio, kuris pasirodys jūsų inventoriuje.

Reikalauti dar mažiausiai 5 grobio lašai

Šiandienos žaidimo grobio kritimas yra tik pirmasis iš daugelio. Artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais bus galima pareikšti ieškinį dar mažiausiai 5. Ir jei pastebėsite, kad jums pakankamai patinka „Lost Ark“, kad galėtumėte žaisti toliau, nepamirškite retkarčiais užsukti į „Prime Gaming“ grobio puslapį, kad gautumėte papildomų lašų, ​​kai jie pradeda žaisti.

Šiuo metu nėra datos, nurodytos jokiuose būsimuose lašuose. Taigi jūs tiesiog turėsite juos stebėti. Taip pat yra gana didelė tikimybė, kad jų bus daugiau nei 5. Galų gale, tai yra „Amazon“ žaidimas. Neretai „Prime Gaming“ pratęsia populiarių pavadinimų grobį.

Leave a Comment