Paskelbtas naujas stalo žaidimas Elder Scrolls

Chip Theory Games oficialiai paskelbė Elder Scrolls: Antrosios eros išdavystė, naujas stalo žaidimas. Žaidime pagrindinis dėmesys bus skiriamas „Planemeld“ – įvykiui, kurio metu Daedrian Prince Morag Bal bandė sujungti Nirną (Mirties planą, kuriame gyvena Tamrielis) su savo asmenine Coldharbour imperija. Žaidėjai galės keliauti po visą Tamrielį žaidimo metu, tyrinėdami Juodojo kirmino ordiną, nes lėtai atras Morag Bala planą. Chip Theory Games dirba su komanda Elder Scrolls internete naujame žaidime. Taip pat galite pamatyti pirmąjį anonsą žemiau:

Nors detalės kun. Elder Scrolls: antrosios eros išdavystė yra reta, žaidimas bus bendras iki keturių žaidėjų ir turės plačią veikėjų kūrimo sistemą. Žaidimas apims tyrinėjimą, personažų kūrimą ir kasinėjimą požemiuose. Kiekvienas nuotykis Elder Scrolls: antrosios eros išdavystė jis vyks per tris grojimo sesijas, kurių kiekviena truks apie valandą. Nors žaidėjai turi tik trijų seansų personažus, Elder Scrolls: antrosios eros išdavystė jis sukurtas kaip pakartotinis žaidimas, kuriame žaidėjai skatinami įvairiais būdais ir būdais spręsti pagrindinius konfliktus. Ir kova, ir personažų kūrimas yra įkvėpti ankstesnio žaidimo „Chip Theory“. Per daug kaulų.

„The Elder Scrolls“. Pastaraisiais metais franšizė buvo populiarus stalo žaidimų šaltinis. Modiphius Entertainment vystosi The Elder Scrolls V: Skyrim – nuotykių žaidimas, kampaniją, skirtą kampanijai, įkvėptai naujausio franšizės vaizdo žaidimo ir produktų Elder Scrolls miniatiūrinis žaidimas. Vienas didelis skirtumas tarp Elder Scrolls: antrosios eros išdavystė ir Elder Scrolls V: Skyrim – nuotykių žaidimas yra tai, kad pirmasis vyks visame Tamriel, o antrasis skirtas išskirtinai Skyrim.

Elder Scrolls: antrosios eros išdavystė bus pradėtas naudoti GameFound grupės finansavimo svetainėje 2022 m. rudenį. Kainos ar kita informacija šiuo metu nepasiekiama.

.

Leave a Comment