Paskutinis žaidimas senajame sode

Kas įvyko vasario 11-ąją Niujorko „Rangers“ istorijoje

1968 m. vasario 11 d. buvo liūdna diena daugeliui Niujorko „Rangers“ gerbėjų, nes komanda žaidė paskutines rungtynes ​​senajame Madison Square Garden prieš persikeldama į naują, moderniausią areną Penn stoties viršuje.

Šis žaidimas buvo paskutinis trečiajame Madison Square Garden, esančiame Eighth Avenue ir 49th Street. Jį 1925 metais pastatė Texas Rickardas, Niujorko „Rangers“ įkūrėjas.

Rungtynės vyko prieš Detroito „Red Wings“ ir baigėsi lygiosiomis 3:3. Prieš rungtynes ​​buvo surengta ceremonija, kurioje dalyvavo 62 geriausi žaidėjai, kada nors čiuožiavę ant Garden ledo, įskaitant Ching Johnson, Frank Boucher ir Bill and Bun Cook, kurie visi žaidė pirmosiose „Ranger“ namų rungtynėse 1926 m. Tarp varžovų buvo Maurice’as. Raketos „Richard and the Detroit Red Wings“ gamybos linija, kurią sukūrė Gordie Howe, Sidas Abelis ir Tedas Lindsay. „Red Wings“ trijulė sužavėjo publiką paskutiniu nusileidimu ledu, bet nepataikė savo smūgio. Ričardas lengvai smūgiavo į tinklą.

Per savo istoriją „Rangers“ žaidė 1 270 rungtynių arenoje, o rekordas – 560–456–254 ir taškų procentas buvo 0,541%. „Rangers“ senajame „Garden“ pelnė 3666 įvarčius, o pirmąjį įvartį pelnė Billas Cookas, 1:0 prieš Monrealio „Maroons“. Paskutinį įvartį įmušė Jeanas Ratelle’as. Tai buvo lyginamasis įvartis ir paskutinis bet kokio pobūdžio įvartis sode.

15 925 žiūrovų minia buvo sužavėta, kai „Rangers“ atsiliko nuo 3:1 ir iškovojo lygiąsias, o tada padarė viską, kad išvyktų su arenos suvenyru. Ženklai, sekcijų žymekliai ir net sėdynės buvo nuplėštos arba išardytos, nors sodo apsauga padarė viską, kad suvenyrų medžioklė būtų kuo mažesnė.

Lundqvistui svarbus įvykis

Šią 2017 m. datą Henrikas Lundqvistas laimėjo 400-ąsias rungtynes ​​ir tapo 12-uoju vartininku NHL istorijoje. „Rangers“ trečiajame kėlinyje įmušė tris įvarčius.

Lundqvistui jis prisijungė prie Martino Brodeuro ir Tony Esposito kaip vieninteliai vartininkai, laimėję 400 rungtynių pagal tą pačią franšizę. Jis taip pat iškovojo 400 pergalių greičiau nei bet kuris kitas vartininkas ir sužaidė tik 727 rungtynes. Lundqvistas buvo paskelbtas pirmąja žaidimo žvaigžde už 32 atmušimus.

Iki pasimatymo Atlanta

2011 m. „Rangers“ žaidė paskutines rungtynes ​​Atlantos mieste ir pralaimėjo „Thrashers“ 3:2. „Thrashers“ laimėjo du trečiojo kėlinio įvarčius, kuriuos pelnė Evanderas Kane’as. Paskutinis įvarčius Gruzijoje pasižymėjo Brandonas Dubinsky, o Marianas Gaborikas trečiajame kėlinyje netaikė baudos metimo.

„Rangers“ žaidė 22 rungtynes ​​„Philips“ arenoje (dabar „State Farm Arena“), o rezultatu 12-6-4. Ši arena pakeitė „Omni“, Atlantos „Flames“ namus. Atsižvelgiant į tai, kad NHL ledo ritulį Džordžijoje bandė du kartus nesėkmingai, abejotina, ar ateityje kada nors pamatysime komandą, įsikūrusią Atlantoje.

Šiandienos gimtadieniai

Vasario 11 d. gimė 31 NHL žaidėjas, įskaitant vieną dabartinį Blueshirt ir vieną geriausių ledo ritulio veikėjų.

Ryanas Lindgrenas gimė šią dieną 1998 m. Burnsville mieste, Minesotoje. Antrus darbo metus komandoje 2018 m. „Bruins“ iškeitė į „Rangers“ pagal Ricko Nasho susitarimą. Jis tapo nuolatiniu Adamo Foxo partneriu geriausioje dabartinės komandos gynybos poroje.

Kairysis krašto puolėjas Edis Šakas gimė šią dieną 1937 m. Sudbury mieste, Ontarijuje. Jis žaidė tik du sezonus Niujorke, kol buvo iškeistas į Torontą į Pat Hannigan ir Johnny Wilson. „Rangers“ komandai tai pasirodė gana prastas sandoris, nes Shackas dar 15 metų žaidė NHL penkiose skirtingose ​​komandose ir su „Maple Leafs“ iškovojo keturias Stenlio taures.

Jis buvo vienas populiariausių visų laikų „Leafs“, pramintas „The Entertainer“ kaip trečiosios Toronto linijos agitatorius. Tai dar vienas blogas Niujorko „Rangers“ sandoris.

Ulfas Sterneris gimė šią dieną 1941 m. Deje, Švedijoje. Nors 1965 m. „Rangers“ gretose jis sužaidė tik ketverias rungtynes ​​– vieninteles rungtynes ​​NHL, kairiojo krašto puolėjas pateko į istoriją kaip pirmasis Europos treniruotas žaidėjas, čiuožęs NHL. Per tas ketverias rungtynes ​​jis nepasižymėjo įvarčiais ir po trumpos viešnagės Šiaurės Amerikoje grįžo į Švediją.

Andre Dore buvo gynėjas, gimęs 1958 m. vasario 11 d. Iš Monrealio, Kvebeko, Dore’as 1978 m. buvo „Rangers“ ketvirtojo rato šaukimas ir žaidė penkis sezonus Niujorke. 1983 m. jis buvo iškeistas į „Blues“ už Vaclavą Nedomansky ir Gleną Hanloną. 1984 m. jis buvo atleistas iš Kvebeko, o karjerą baigė „Blueshirts“ gretose 1984–1985 m.

Steve’as Nemethas buvo centras, kuris gimė šią dieną 1967 m. Kalgaryje, Albertoje. Stebuklas, 10-ojo turo šaukimas, 1987–1988 m. jis net pateko į NHL 12 rungtynių. Jo dydis (5’8 ″, 170 svarų) buvo didžiausia jo problema, nors jis buvo didelis įvarčių žaidėjas WHL. Nemethas galiausiai pateko į Europą, kur buvo vienas rezultatyviausių Didžiosios Britanijos žaidėjų, 1991–1992 m. Šefildo „Steelers“ gretose per 25 rungtynes ​​pelnęs 92 įvarčius ir pelnęs 186 taškus.

Džeimis Pushoras gimė šią dieną 1973 m. Letbridge mieste, Albertoje. Gynėjas NHL žaidė 10 metų, įskaitant septynerias rungtynes ​​su „Rangers“ 2004 m., pasibaigus sezonui.

Numeriai

Vasario 11 d. „Rangers“ per 35 rungtynes, sužaistas šią dieną, buvo šiek tiek mažiau nei 0,500.

Žaidimai: 35
Reglamento laimėjimai: 12
Reguliavimo nuostoliai: 15
Kaklaraiščiai: 7
Shootout laimėjimai: 1
Taškų procentas: .471

Leave a Comment