Pekino olimpinių žaidynių mobilusis žaidimas: štai kaip galite užsidirbti NFT smeigtukų

Tarptautinis olimpinis komitetas yra paskutinis, įtraukęs į nepakeičiamą žetoną (NFT). Olimpines žaidynes organizuojanti asociacija paskelbė „Olympic Games Jam: Beijing 2022“ – oficialiai licencijuotą kelių žaidėjų mobilųjį vakarėlių žaidimą, kuriame žaidėjai varžosi įvairiose žiemos sporto šakose, kad užsidirbtų olimpinių NFT skaitmeninių smeigtukų.

Olimpiniai NFT smeigtukai yra skaitmeninės skaitmeninių smeigtukų versijos, kurias galima rinkti ir jais prekiauti. Šiuos NFT kaiščius sukūrė ir parduoda žaidimą sukūrusi įmonė nWayPlay. „Kadangi tai yra skaitmeniniai olimpiniai smeigtukai, skaitmeniniai olimpiniai smeigtukai turės įvairių savybių, paprastai susijusių su fizinėmis adatomis, įskaitant autentiškumą, trūkumą ir kilmę, todėl jie bus tikri kolekcionuojami daiktai“, – sakoma TOK pranešime spaudai.

NFT olimpiniai smeigtukai yra skaitmeninės olimpinių smeigtukų versijos, kurias galima rinkti ir jais prekiauti. (Nuotrauka: olimpinės žaidynės)

NFT olimpinių žaidynių adatos atspindi praėjusių olimpinių žaidynių meną ir dizainą bei didžiausio pasaulyje sporto renginio grafinį paveldą, pvz., plakatus, emblemas, piktogramas ir talismanus nuo 125 šiuolaikinių olimpinių žaidynių metų.

Mobiliajame žaidime yra arkadinio stiliaus žiemos sporto šakų, kuriose žaidėjai gali pasiekti aukščiausią „Snowboard Cross“ komandą, atlikti elegantiškus triukus „Slopestyle“ žaidime ir pasiimti pastiprinimą „Skeleton“. Dešimtys žaidėjų varžysis vieni su kitais šių atsitiktinių imčių olimpinių renginių serijoje, o nugalėtojas bus vainikuotas olimpiniais NFT smeigtukais. Žaidėjai taip pat gali visiškai pritaikyti savo avatarų išvaizdą, kad į konkurenciją įtrauktų savo individualumą ir unikalius stilius.

Štai kaip gauti olimpinius NFT kaiščius

1) Jų galite užsidirbti žaisdami Olimpinės žaidynės Jam: Pekinas 2022.

2) NFT kaiščius galite nusipirkti nWayPlay rinkoje.

3) Tam tikras adatas galite nusipirkti tiesiogiai iš kitų kolekcionierių nWayPlay rinkoje.

Anot nWay, jei jau turite olimpinį NFT PIN kodą, vis tiek galite dalyvauti žaidime ir užsidirbti išskirtinę prieigą prie aukštesnių žaidimo lygių, kurie apims didesnius prizus ir išskirtinius personažų apvalkalus. „Be paleidimo, žaidimo olimpinių NFT skaitmeninių smeigtukų programa bus išplėsta, įtraukiant pastiprinimus, pvz., didesnį greitį, griežtesnį valdymą arba didesnį atsparumą pavojui“, – sakoma nWay pranešime spaudai.

Šiuo metu žaidimą galima nemokamai atsisiųsti „Android“ ir „iOS“, o po paleidimo reguliariai bus atnaujinama programinė įranga su nauju turiniu, sporto šakomis, būdais ir įvykiais, kad varžybos būtų šviežios ir patrauklios. „Olimpinės žaidynės yra didžiausia sporto šventė pasaulyje. Negalime sugalvoti geresnio žanro nei pramoginiai žaidimai, kad visi masiškai susipažintų su skirtingais žaidimų įgūdžiais “, – sakė Taehoon Kimas, „nWay“ generalinis direktorius.

.

Leave a Comment