„Phoenix Suns“ trenerių štabas iškovojo vietą 2022 m. NBA Visų žvaigždžių rungtynėse

FENIKSAS – Chrisas Paulas 11 kartų per savo NBA karjerą dalyvavo Visų žvaigždžių rungtynėse ir, neskaitant mamuto, eina į vietą. 12 kitą mėnesį.

Dabar treneris Monty Williamsas pirmą kartą galės prisijungti prie jo.

Williamsas sakė vertinantis, kaip jo žaidėjai norėjo, kad jis gautų Visų žvaigždžių apdovanojimą.

„Didžiulė palaima užimti šias pareigas, kur gali būti organizacijos prižiūrėtojas ir atstovauti miestui, komandai, savo šeimai“, – sakė Williamsas. „Aš turiu omenyje visas žmonių aukas, kad galėčiau būti šioje pozicijoje. Tai tikrai komandinis darbas.

Devinas Bookeris pelnė 28 taškus, Mikalas Bridgesas pridėjo 26 sezono rekordą, o Finikso „Suns“ ketvirtajame kėlinyje įveikė 12 taškų deficitą ir sekmadienio vakarą 115:110 įveikė San Antonijaus „Spurs“.

NBA pirmaujanti „Suns“ tapo pirmąja komanda lygoje su 40 pergalių – prieš tik devynis pralaimėjimus. Pergalė užtikrino, kad Phoenixas pasieks geriausią rezultatą Vakarų konferencijoje per Visų žvaigždžių pertrauką, o tai reiškia, kad Williamsas ir jo darbuotojai vasario mėn. Klivlande vadovaus LeBron komandai. 20.

Paulius sakė, kad pastarąją ar dvi savaites žaidėjai labai norėjo gauti Williamsą kaip „Visų žvaigždžių“ vyriausiojo trenerio garbę.

„Per ilgą sezoną nėra nieko blogo turėti mažą etaloną, mažą tikslą“, – sakė Paulas. „Džiaugiuosi Monty, džiaugiuosi mūsų darbuotojais. Tai kieta. “