Pitsburgo „Penguins“ atmeta Sidney Crosby 6-osios rungtynėse prieš. Niujorko „Rangers“.

„Pittsburgh Penguins“ žvaigždė Sidney Crosby žais šeštosiose rungtynėse su Niujorko „Rangers“, penktadienį paskelbė treneris Mike’as Sullivanas.

Pirmojo turo serijoje „Penguins“ pirmauja „Rangers“ 3:2. 6 rungtynės suplanuotos 19 val. ET Pitsburge.

Crosby patyrė viršutinės kūno dalies traumą, kurią „Penguins“ pavadino po to, kai trečiadienio vakarą pralaimėjo „Rangers“ gynėjas Jacobas Trouba. Kapitonas antrajame kėlinyje paliko „Penguins“ suolą ir nebegrįžo. Sullivanas sakė, kad Crosby penktadienį čiuožė su įgūdžių treneriu Ty Hennesu ir pridūrė, kad komandos kapitonas yra „geroje vietoje“.

Centras Evgeni Malkin per penktadienio treniruotes čiuožė Crosby įprastoje vietoje kartu su krašto puolėjais Jake’u Guentzeliu ir Bryanu Rustu. Centras Evanas Rodriguesas, turintis tris taškus per penkerias atkrintamųjų varžybų rungtynes, iš ketvirtosios komandos pakilo į vidurį Dantoną Heineną ir Kasperi Kapaneną, kurie čiuožė kartu su Malkinu. Rodriguesas taip pat persikėlė į Crosby vietą aukščiausiame „Penguins“ jėgos žaidime, kur pasirodė 5 rungtynėse po Crosby traumos.

Po Troubos smūgio Crosby atliko dar dvi pamainas prieš palikdamas žaidimą. Paskutinę savo pamainą Crosby baigė antrajame kėlinyje likus 6:50 ir nebegrįžo.

„Rangers“ surengė trijų įvarčių ralį, kuris panaikino „Penguins“ pranašumą 2:0 ir galiausiai laimėjo rungtynes ​​5:3, kad išvengtų pašalinimo ir priverstų 6 rungtynes.

Paklaustas, ar jaučia, kad Trouba ketino susižaloti smūgiu, Sullivanas atsakė: “Ar matėte smūgį? Tikriausiai manote, kad ir aš.”

Ketvirtadienį NHL nusprendė neskirti Troubai baudos arba sustabdyti jo veiklą. Šaltinis ESPN sakė, kad lygos žaidėjų saugos skyrius nematė jokių Troubos ketinimų.

„Rangers“ treneris Gerardas Gallantas teigė nesijaudinantis, kad Trouba bus diskvalifikuotas.

„Kaip ir Sidas yra puikus žaidėjas, jis daug sukasi, sukasi ir sukasi toliau nuo vaikinų“, – sakė Gallantas. “Vargdieniai nuėjo žaisti ritulio, o alkūnė šiek tiek pakilo ant jo. Nebuvo jokio ketinimo. Jis nebandė niekam pakenkti. Nevarė žmonių per stiklą, tai tikrai.”

Crosby buvo vienas geriausių Stenlio taurės atkrintamųjų varžybų žaidėjų ir „Penguins“ MVP pirmojo rato serijoje prieš „Rangers“. Jis Pitsburgo gretose turi devynis taškus per penkerias rungtynes, surinkęs po du taškus per pirmąsias trejas serijos rungtynes ​​ir po tris taškus pergale „Penguins’ Game 4“.

Kai Crosby ant ledo šioje serijoje, „Penguins“ išlaikė pranašumą 58:18 ir pelnė įvartį rezultatu 5 prieš 5.

Tikimasi, kad „Penguins“ taip pat neturės gynėjo Briano Dumoulino, kurio nebuvo nuo 1-ųjų rungtynių, bei reguliarųjį sezoną pradedančio vartininko Tristano Jarry, kuris dėl traumos praleido visą seriją.

Tikimasi, kad vartininkas Louisas Domingue’as, kuris per dvigubą 1-ųjų rungtynių pratęsimą pakeitė traumuotą Casey’į DeSmithą, pradės 6 rungtynes.

Teigiant „Penguins“ traumų naujienas, Sullivanas sakė, kad puolėjas Rickardas Rakellas yra sprendimas dėl žaidimo laiko. Krašto puolėjas, kuris buvo įgytas pasibaigus mainų terminui iš Anaheimo „Ducks“, nežaidė nuo pirmųjų serijos rungtynių po to, kai atėmė sunkų „Rangers“ gynėjo Ryano Lindgreno smūgį.

.

Leave a Comment