Pokémon TCG Japan’s Star Birth Preview: auksinės kortelės

|

The Pokemon TCG 2022 m. išleido pirmąjį japonų rinkinį, Žvaigždės gimimas, kuris metus pradeda daugiausia dėmesio skiriant Sinnoh. Žvaigždės gimimas debiutuoja VSTAR mechanikas su žemėlapiais su Charizard, Shaymin, Arceus ir Whimsicott. Rinkinys iš dalies yra kito plėtinio anglų kalba pagrindas, Kardas ir skydas – nuostabios žvaigždės kuris bus išleistas 2022 m. vasarį. „Bleeding Cool“ pristato leidimus anglų ir japonų kalbomis, nes japoniški rinkiniai leis mums pažvelgti į ateitį, kas bus iš serijos tarptautinių leidimų. Šiandien einame į finalą Žvaigždės gimimas Secret Rares su nuostabiu auksinių kortelių pasirinkimu.

Žvaigždės gimimo kortelė. Kreditas: Pokemon TCG

Ir štai mes. Kelio pabaiga! Turėdami tris geriausius „Gold Secret Rare“, dabar parodėme kiekvieną „Secret Rare“ ir net kiekvieną „Ultra Rare“ (V, VSTAR) Japonijoje. Žvaigždės gimimas. Dabar tiems, kurie džiaugiasi, kad šis rinkinys anglų kalba pasirodys vasario mėnesį Pokemon TCG‘su Kardas ir skydas – nuostabios žvaigždės, čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti:

  • Ta Ultra Ball Gold Item kortelė bus mažas monstras rinkoje. Tai labai žaisminga ir kai tokia korta įgauna retą paslaptį, nors Gold Trainer daiktai paprastai yra nepopuliarūs tarp kolekcionierių, tai sulaužys tokio tipo kortelių modelį. Geriau vargšas arklys, nei jokio arklio.
  • Nors Žvaigždės gimimas Yra tik Gold Secret Rare Arceus VSTAR, turėkite tai omenyje Blizgios žvaigždės ji taip pat iš dalies prisitaiko VMAX akcentas ir Pradėkite denį 100. Jis jau nutekėjo Blizgios žvaigždės įtrauks kai kuriuos „Black & Gold VMAX“ į „Trainer Gallery“ pogrupį, taip pat galima pamatyti, kaip „Gold Secret Rare Galarian Birds“ užima daugiau auksinių „Pokémon“ vietų, naudojant „Arceus VSTAR“.

Likite su mumis daugiau Pokemon TCG naujienos kasdien čia, „Bleeding Cool“! Galite sekti mūsų Žvaigždės gimimas aprėptį naudojant mūsų oficialią rinkinio žymą ir mūsų Kardas ir skydas – nuostabios žvaigždės aprėptį naudojant šią rinkinio žymą.

Toliau… rodyti naujienas kasdien Pokemon TCG rinkinys, Kovos legionas!

Paskelbta: Kortų žaidimai, Žaidimai, Pokémon TCG, Darbalaukis | Tagged: Brilliant Stars, Pokemon, Pokemon Cards, Pokemon TCG, Star Birth

Ar tau tai patiko? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment