„Pop Icon Clashes“ pagaliau pristato naują žaidimą „Android“ ir „iOS“ naudotojams

NIUJORKAS, 2022 m. sausio 31 d / PRNewswire / – Richardas Willisas jaunesnysis.„Mozell“ pramogų grupėkartu su Bryanas RansomasPranešimo apie išpirkimą laikmena jie entuziastingai praneša apie išleidimą Konfliktų pop piktogramakelių žaidėjų kelių žaidėjų žaidimas, sukurtas priešintis vartotojams mėgstamos pop įžymybių ikonos ir visi tie, kurie atstovauja pop kultūrai Muzikos, televizijos ir net politikos pasauliai priešinasi vienas kitam karališkoje kovoje, kurioje nieko neturite kada nors matyta prieš… ar po to.

Žaidimo žvaigždės su politinėmis piktogramomis. Medituoti Šlovingų mirčių kardas susitinka su prezidento debatais su jumis kaip prezidentu Joe Bidenas ir tavo draugams patinka Donaldas Trampas (arba atvirkščiai). Žaiskite vienas prieš kitą linksmame, gyvame konflikte, vykstančiame metaverse. Pašalina stresą ir linksma.

Arba tegul mūšis dėl viceprezidento prasideda kaip viceprezidentas Kamala Harris eina nuo kojų pirštų iki kojų pirštų s Maikas Pensas.

Žaidimas daro galimybes neribotas!

Willisas, vienas iš nedaugelio juodaodžių programų kūrimo erdvėje, yra „Mozell Entertainment Group“ – kūrybinio ir verslo subjekto, turinčio patirties kuriant, plėtojant, kuriant ir gaminant televizijos, kino, teatro ir muzikos projektus, generalinis direktorius ir įkūrėjas. Pagal profesiją dramaturgas Willisas buvo rašytojas, nominuotas Emmy apdovanojimui Martinas Scorsese atstovauja BLUES, kuris yra tik vienas iš daugelio jo apdovanojimus pelniusių vaidybinių filmų. „Peabody“ apdovanojimo laureatas ir „Mozell Entertainment Group“ 2022 m. gali pasiūlyti daugybę projektų.

Absolventas Šiaurės Karolinos valstijos universitetas, Ransomas pradėjo savo karjerą kaip chemijos inžinierius popieriaus pramonėje, prieš pradėdamas įdomų perėjimą į pramogų pramonę. Atsidavęs verslininkas Ransom įkūrė įmones dviejuose žemynuose: Europa ir Šiaurės Amerika.

Vykdydamas „MoonDog Studios“, Ransomas vadovavo interaktyvaus turinio kūrimui, kūrimui ir gamybai, kad būtų švęsti 60-ąsias „Apollo Landing“ projekto metines Kenedžio kosmoso centre.

Atsisiųskite „Pop Icon Clashes“, skirtą „Android“ ir „iOS“, čia.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba suplanuoti demonstracinius pristatymus ar interviu, susisiekite:

Bernadeta R. Giacomazzo

G-Force rinkodara ir reklama

646-701-5995

[email protected]

SOURCE Konfliktų pop piktograma

.

Leave a Comment