„Predators“ įmuša aštuonis įvarčius, užkerta kelią „Sharks“.

SAN JOSE – Michaelas McCarronas pelnė du įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus Juse Saros Šeštadienį SAP centre 8:0 nugalėjo San Chosė „Sharks“ Nešvilio „Predators“ atmušė 20 kartų.

„Nepriklausomai nuo rezultato, manau, kad žaidimo procesas buvo geras“, – sakė „Predators“ treneris Johnas Hynesas. „Sunkiau kovojome su rituliais, patekome į įvarčių aikšteles ir (ir) radome būdų, kaip įmušti ritulį į tinklą.

Metas Lufas pelnė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą, Mattas Duchene’as pasižymėjo du kartus ir Romanas Josi atliko keturis rezultatyvius perdavimus du iš eilės pralaimėjusiam Nešviliui (31-20-4).

„Tai puikus atmušimas komandai (po trečiadienio pralaimėjimo Sietlo Krakene 4:3)“, – sakė Luffas. “Mes [took] Tą nedarbo dieną pažiūrėjau į veidrodį ir tiesiog supratau, kad tai nėra būdas patekti į atkrintamąsias, o dienos pabaigoje norime būti atkrintamųjų komanda. Pažvelkite į tas 60 minučių (šį vakarą), ir tai buvo gana solidus mūsų žaidimas.

Vaizdo įrašas: NSH @ SJS: McCarronas įveikė Stalocką šalia šono

„Sharks“ (24-25-6) pralaimėjo du iš eilės ir yra 2-6-4 per pastarąsias 12 rungtynių.

“Mums gėda. Jūs pralaimite tokiu skirtumu, niekas nesijaučia gerai”, – San Chosė kapitonas. Loganas Couture’as sakė. “Po rungtynių gerai pasikalbėjome kambaryje. Akivaizdu, kad to nepakanka.”

Aleksas Stalockas, kuris trečiadienį buvo įgytas mainuose su Edmontono „Oilers“, buvo ištrauktas po to, kai per savo pirmąsias NHL rungtynes ​​nuo rugpjūčio mėn. 2020 m. 7 d. Zachas Sawchenko atmušė šešis kartus.

Stalockas praėjusį sezoną nežaidė dėl miokardito – širdies raumens uždegimo, kuris jam buvo diagnozuotas 2020 m. lapkritį užsikrėtus COVID-19.

„Akivaizdu, kad tai buvo labai įdomu po medicininės priežiūros“, – sakė Stalockas. „Tai buvo puiki galimybė. Akivaizdu, kad būtų buvę daug gražiau [to have] geresnis rezultatas“.

McCarronas pirmame kėlinyje 10:43 išvedė „Nashville“ į priekį 1:0. Filipas Tomasinokuris atliko tris rezultatyvius perdavimus, iš už tinklo perdavė McCarronui greitam smūgiui, kuris skriejo po kairiuoju Stalocko padu.

“[The Sharks] taip gerai saugo ritulį, ypač palei lentas ir pasiekiau tinklą, todėl tiesiog bandžiau atsiplėšti ir galbūt paduoti juos priekyje“, – sakė Tomasino.“ Mūsų pirmasis įvartis šiandien buvo panašus į tą patį. McCarronas mane tarsi sumušė, ir aš jam tai grąžinau. Akivaizdu, kad jis ten gerai nušovė. Manau, kad didžiausias dalykas mums yra tiesiog bandymas suvaryti ritulius į tinklą.

Vaizdo įrašas: NSH @ SJS: Duchene’as stoja į gynybą 2-oje vietoje

Duchene’as 18:30 rezultatas tapo 2:0, kai smūgis iš mėlynos linijos nukrypo nuo kairiojo virpsto.

Luffas antrojo kėlinio 2:43 minutę padidino pranašumą iki 3:0, kai Josi taškas metimas atrėmė jį nuo trumpo krašto.

„Manau, kad nepaisant rezultato, esant 3:0, maniau, kad iš tikrųjų žaidžiame gana konkurencingą žaidimą“, – sakė „Sharks“ treneris Bobas Boughneris. “Žaidėme gana sunkiai. Pirmajame kėlinyje atidavėme tik dvi progas ir sukūrėme tik vieną, todėl pirmame kėlinyje buvo gana tolygiai, nepaisant smūgio laikrodžio. [became] 4-0, mes atsitraukėme nuo savo žaidimo, tu pradedi spausti, o reikalai pradeda eiti, o tai yra sniego gniūžtė, kurios negali sustabdyti.

Luffas pelnė antrąjį kėlinį ir 19:30 rezultatas tapo 4:0. Stalockas atrėmė du metimus iš taško, bet po Tomasino bandymo jį blokavo Nicolas Meloche Rungtynėse Luffas gavo laisvą ritulį ir smūgiavo į atvirus vartus.

„Atrodė, kad tas ketvirtas įvartis mus palaužė, ir iš ten jis nuėjo“, – San Chosė puolėjas Nikas Bonino sakė.

Duchene’as atstūmė rezultatą į 5:0 4:43 trečiajame kėlinyje, o McCarronas nukreipė centravimo perdavimą ir persekiojo Stalocką ir 6:07 pasiekė 6:0.

Jakovas Treninas 11:13 rezultatas tapo 7:0 Marcas-Edouardas Vlasičiusir Mikaelis Granlundas 13:06 pelnė jėgos įvartį ir finale 8:0.

„Tai tikrai mokoma juosta“, – sakė Boughneris. „Geroji dalis yra ta, kad rytoj grįšime į darbą. Turime tai palikti ir žaisti [Anaheim Ducks] komanda, kuri yra beviltiška“.

PASTABOS: „Predators“ jau aštuntą kartą pelnė bent aštuonis įvarčius – pirmą kartą nuo gruodžio mėn. 2019 m. 17 d. (8:3 „New York Islanders“). Nešvilis tris kartus įmušė devynis įvarčius. … Tai buvo antrosios Josi NHL rungtynės su keturiais rezultatyviais perdavimais. Vasario mėnesį jam buvo penkeri. 2018 m. 27 d. prieš Winnipeg Jets.