Prieš mokyklą ji apklausia įžymybes. Ir jai tik 11 metų.

Vardas: Jazlyn Guerra

Amžius: 11

Gimtasis miestas: Bruklinas ir Kolonas, Panama

Dabar gyvena: Bute Bruklino Bushwick rajone su mama, tėvu ir keturiais broliais ir seserimis.

Pretenduoti į šlovę: ponia Guerra, kurią gerbėjai žino kaip Jazzy, yra apsimetęs „vaikas reporteris“, davęs interviu su įžymybėmis, įskaitant Alicia Keys, Tomą Hollandą ir Denzelį Washingtoną. Jos nuotaikingi interviu gatvėje skelbiami jos „Jazzys World TV“ socialinės žiniasklaidos kanaluose, įskaitant „Instagram“ (apie 76 700 sekėjų), „TikTok“ (apie 114 500) ir „YouTube“ (apie 24 000). Kartą ji paklausė futbolininko Davido Beckhamo „linksmingiausio dalyko“, kurį jis padarė būdamas tėvas (pasirengęs savo vaikams Velykų zuikučiu), o krepšininko Carmelo Anthony – „didžiausio augintinio pykčio“ (pabudimo miegant). „Manau, kad labai šaunu, kaip jie skiria laiko iš savo įtempto grafiko ir įtemptos dienos tiesiog pasikalbėti su 11 metų mažu vaiku“, – sakė ji.

Ilga pertrauka: Kai jai buvo 9 metai, jos tėvas Luisas De Hoyosas, psichikos sveikatos terapeutas, vedė ją į įvairius susitikimus ir sveikinimus, kad gautų sportininkų autografus. Ji užduodavo jiems klausimų apie jų karjerą ir užmezgė lengvą ryšį. Ji ir jos tėvas nusprendė pradėti „YouTube“ laidą, o jos tėvas filmavo ir redagavo vaizdo įrašus. Pirmasis jos interviu buvo San Antonijaus „Spurs“ vyriausiasis treneris Greggas Popovičius prieš rungtynes ​​su Niujorko „Knicks“ „Madison Square Garden“. Ji atsisakė pasidalyti, kaip užknisa savo tiriamuosius („Tai mano slaptas receptas“), bet užsiminė, kad laukimas apima valandas, įskaitant ankstyvą rytą prieš mokyklą.

Naujausias projektas: Lapkričio mėnesį Ms. Guerra apie dvi minutes kalbino Jay-Z prie savo biuro Manhetene ir paklausė jo, ko reikia, kad pasisektų. „Tikėk savimi, net prieš tai, kai tavimi patikės kas nors kitas“, – sakė Jay-Z ir pridūrė: „Turite turėti didžiausią pasitikėjimą, kaip ir jūs. Tu labai pasitikintis.” Vaizdo įrašas sulaukė šimtų tūkstančių peržiūrų „YouTube“ ir „Instagram“ tinkle ir buvo plačiai paplitęs „Twitter“. „Tai padėjo katapultuoti jos karjerą ir tai, ką ji daro“, – sakė p. De Hoyos pasakė. – Ji tikrai labai dėkinga.

Kitas dalykas: ponia Guerra bus „YouTube“ serijos „Nike Playlist for Kids“, kurioje vaikai ir profesionalūs sportininkai žaidžia aktyvius žaidimus ir sportuoja, vedėja.

Prastovos laikas: ponia Guerra yra šeštokė Bruklino valstybinėje mokykloje, o kai kurie buvę jos mokytojai komentavo jos vaizdo įrašus. „Jazzy man pasakė, kad jos klasės draugai ją atpažįsta mokykloje“, – sakė p. De Hoyos sakė ir pridūrė, kad ji neseniai buvo pakviesta sėdėti su 7 ir 8 klasės mokiniais pietų metu. Ji taip pat mėgsta žaisti vaizdo žaidimus, įskaitant Madden NFL ir Fortnite, ir leisti laiką su draugais. Neseniai ji tapo bokso žiūrėjimo gerbėja ir pradeda treniruotis. „Aš daugiau mokausi apie sportą“, – sakė ji. „Manau, kad ateityje norėčiau apklausti daugiau boksininkų, kad gaučiau patarimų.

Leave a Comment