PUBG MOBILE leidžia JAV žaidėjams pelnyti išskirtinių Butterfinger temos gėrybių žaidime naujausiame žaidime

PUBG MOBILE gerbėjai JAV gali patenkinti savo smaližius su PUBG MOBILE x Butterfinger bendradarbiavimo renginiu, leisdami žaidėjams ribotą laiką įsigyti specialių žaidimo gėrybių ir išskirtinės įrangos.

Naujausiame PUBG MOBILE kryžminiame renginyje JAV žaidėjai gali tikėtis pajusti ikoniškus „Butterfinger“ mėlynos ir geltonos spalvos atspalvius, pirkdami šiuos šokoladinius malonumus nuo dabar iki rugpjūčio 31 d. Tereikia nusipirkti du Butterfinger batonėlius arba vieną Fun Size Butterfinger maišelį. Tai leidžia išpirkti žaidimo priedą, kai nufotografuojate kvitą.

Tada eikite į GameWithButterfinger.com svetainę ir įkelkite kvitą – įsitikinkite, kad jame nurodytas mažmenininkas, taip pat pirkimo data ir laikas. Užsiregistravę gausite pasiūlymo elementą, priklausomai nuo to, kiek turite pirkinių. Visų pirma, pirmą kartą pirkdami gausite „Butterfinger“ parašiutą, antrą kartą – „Butterfinger Buggy“, o trečią – „Butterfinger“ rinkinį.

Džiaugiamės galėdami PUBG MOBILE gerbėjams pristatyti įdomių naujų išskirtinių daiktų“, – sako Miguelis Zorrilla, „Butterfinger“ vyresnysis rinkodaros direktorius. “Butterfinger yra žaidimų bendruomenės dalis ir didžiuojamės galėdami dirbti su puikiais prekių ženklais, tokiais kaip PUBG MOBILE, kurie žaidėjams siūlo unikalią ir įdomią patirtį..

Mūsų PUBG MOBILE žaidėjai visada trokšta naujo žaidimo turinio, todėl negalime būti labiau susijaudinę, galėdami bendradarbiauti su „Butterfinger“, kad pasiūlytume gerbėjams šią mielą naują patirtį.“, – sako Anthony Croutsas, vyresnysis PUBG MOBILE rinkodaros direktorius. “Šis bendradarbiavimas unikaliai įtraukia išskirtinį Butterfinger dizainą ir žavesį į PUBG MOBILE pasaulį – nekantraujame, kol žaidėjai pradės su juo bendrauti.

Renginyje taip pat yra specialus „Butterfinger Login Challenge“, todėl, jei norite prisijungti, galite atsisiųsti „PUBG MOBILE“ iš „iOS App Store“ ir „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams.

Ar ieškote daugiau panašių pavadinimų, kurie išbandys jūsų įgūdžius mobiliajame įrenginyje? Kodėl nepasidomėjus mūsų 15 geriausių „Android“ skirtų „Battle Royale“ žaidimų sąrašu?

Leave a Comment