PUBG New State dabar tampa New State Mobile; Kaip atsisiųsti ir daugiau

Anksti ryte „Android“ naudotojai nustebino naująjį „Krafton“ battle royale žaidimą PUBG: New State, kurį dabar galima atsisiųsti Indijoje iš „Play Store“.

Iš pradžių žaidimas turėjo pasirodyti nuo 9:30 val. „Play Store“ ir „App Store“.

„PUBG: New State“ yra futuristinis „Battle Royale“ žaidimas, kurio veiksmas vyksta 2051 m. ir teigiama, kad jis siūlo panašią žaidimų patirtį, kurią siūlo PUBG: Battlegrounds asmeniniuose kompiuteriuose ir konsolėse.

Bendrovė pabrėžė, kad ginklų ir žaidimų mechanika bus tokia pati kaip asmeninio kompiuterio versija.

Kaip atsisiųsti PUBG New State:

PUBG: New State galima atsisiųsti iš „Play Store“ ir „App Store“. Šiuo metu programėlė prieinama tik „Android“ naudotojams ir tikimasi, kad netrukus ji bus pasiekiama ir „Apple“ naudotojams.

Naujos valstijos sistemos reikalavimai:

Kaip teigia „Krafton“, PUBG: Nauji valstijos „Android“ naudotojai, turintys 2 GB ar daugiau RAM ir veikiantys „Android 6.0“ ir naujesnėje versijoje, galės žaisti žaidimą.

Atėjus į iOS, iPhone 6S ir naujesniuose įrenginiuose, kuriuose veikia 13 ir naujesnės versijos iOS, bus galima paleisti žaidimą.

Atsisiuntę žaidimą turėsite atsisiųsti nedidelį, maždaug 230 mb failą.

Pradiniai įspūdžiai:

Žaidimas pagaliau veikia po beveik 2 valandų vėlavimo dėl serverio problemų. Pradėję žaidimą, turite galimybę prisijungti kaip svečias arba naudodami savo Facebook arba Google paskyrą.

Prisijungę galite pasirinkti savo slapyvardį ir sukurti personažą.

Šiuo metu žaidimas siūlo tris žemėlapius – Troi, Erangel 2051, Station (Beta). Vartotojai taip pat turi prieigą prie treniruočių aikštelės, kurioje jie gali išbandyti žaidimo ginklus ir pagerinti savo tikslą.

2021 m. gruodžio mėn. „PUBG Mobile“ tapo pelningiausiu mobiliuoju žaidimu visame pasaulyje

Kaip buvo žadėta, vartotojai, kurie iš anksto užsiregistravo žaidimui, gavo šiuos žaidimo apdovanojimus:

  • Takion TR1 automobilio oda
  • Naujas valstijos piktogramos profilis
  • Naujas valstybinio profilio rėmas
  • Dešimt vištienos medalių

Vartotojai gali pasirinkti grafikos kokybę ir kadrų dažnį pagal savo įrenginį ir reikalavimus.

Šiuo metu „Krafton“ leidžia vartotojams pasirinkti iki „Ultra“ grafikos ir „Max“ kadrų dažnio. „Extreme“ parinktis rodoma abiem nustatymams, tačiau šiuo metu ji nepalaikoma.

Kadangi žaidimas bus kuriamas ateityje, žaidėjai galės prieiti prie modernių automobilių, įskaitant žaidime elektrines transporto priemones.

Kitas pakeitimas, kurį pastebėjome, yra „Drone Store“ pristatymas, leidžiantis vartotojams įsigyti įvairių prekių, įskaitant „Flare“ ginklus, „Scout Drone“, „Med Kit“, „Deployable Shield“ ir kt.

Leave a Comment