„Puzzle Quest 3“ bus išleistas kompiuteriams, „iOS“ ir „Android“ kovo mėn

Žaidėjai, kuriems patinka nuotykiai savo galvosūkių žaidimuose arba atvirkščiai, laukia naujos populiarios franšizės dalies, nes patvirtinta, kad 505 žaidimų Puzzle Quest 3 bus išleistas kovo 1 d. kompiuteriuose, „iOS“ ir „Android“.

„Puzzle Quest 3“ dar kartą peržiūri RPG / galvosūkių hibridinį žaidimą, kurį franšizė pirmą kartą pristatė 2007 m. „Nintendo DS“ ir „Sony PSP“. Praėjus 500 metų po ankstesnio žaidimo įvykių, žaidėjai pasiners į fantazijų pasaulį, kovodami su įvairiausiais monstrais naudodamiesi unikalia brangakmenių derinimo galvosūkių sistema.

Naujas žaidimo anonsas pasakoja apie klases, kurios bus pasiekiamos paleidimo metu, įskaitant Assassin, Berzerker, Necromancer, Paladin ir Shaman. Kiekviena klasė siūlo skirtingus sugebėjimus mūšio metu, kurių žaidėjams prireiks, kad išgelbėtų Eterijos žemę nuo naujo blogio.

Išankstinė „Puzzle Quest 3“ registracija nuo šiandien pasiekiama oficialioje žaidimo svetainėje, kurioje galima gauti visą išankstinio išleidimo apdovanojimų sąrašą. Apdovanojimai bus įteikti visiems 1 dienos žaidėjams pagal tam tikrų „užduočių“ atlikimą, pvz., išankstinės registracijos ir „Steam“ pageidavimų sąrašo etapų pasiekimą.

Tai pirmas kartas, kai buvo išleistas naujas „Puzzle Quest“ žaidimas – ne pirmojo žaidimo pertvarkymas „Nintendo Switch“ 2019 m. – nuo ​​tada, kai 2010 m. „Puzzle Quest 2“ pasirodė konsolėse ir mobiliuosiuose įrenginiuose. „GameSpot“ oficialioje „Puzzle Quest 2“ apžvalgoje teigiama, kad jis „suteikia įtikinamai. galvosūkių patirtis, kuri yra tokia pat maloni ir įtraukianti kaip originalas.

Leave a Comment