Qualcomm demonstruoja iSIM technologiją, kuri pakeičia žaidimą

Dauguma šiuolaikinių išmaniųjų telefonų naudoja eSIM, kad gautų tinklo aprėptį. Tačiau netrukus galime pereiti prie „iSIM“, kuris reiškia integruotą SIM kortelę. Mikroschemų gamintojas „Qualcomm“, bendradarbiaudamas su „Thales“ ir „Vodafone“, yra šios pastangos priešakyje. ISIM taip pat atitinka GSMA specifikacijas, todėl yra paruoštas ateičiai.

„Qualcomm“ pristatė koncepcijos įrodymą (POC) su „iSIM“ Europoje. Paprasčiau tariant, iSIM eina tiesiai į pirminį procesorių. Tai, remiantis lustų gamintojo pranešimu spaudai (per XDA), leidžia „didesnį našumą ir padidinti atminties talpą“.

Nors eSIM reikalingas atskiras lustas, iSIM gali atlaisvinti vietos įrenginyje. Kitaip tariant, iSIM būtų šalia tokių komponentų kaip CPU, GPU ir modemas. Kitas svarbus šios naujos SIM technologijos bruožas yra galimybė prijungti „mobilųjį ryšį“ į įrenginius, kurie jos nepalaiko.

„Kai kurios sritys, kurioms iSIM technologija bus naudingiausia, yra išmanieji telefonai, mobilieji kompiuteriai, VR / XR ausinės ir pramoninis daiktų internetas. Sukūrę iSIM technologiją SoC, galime sukurti papildomą palaikymą originalios įrangos gamintojams mūsų Snapdragon platformoje “, – sakė Enrico Salvatori, Qualcomm Europe vyresnysis viceprezidentas ir prezidentas (EMEA).

„Qualcomm“ naudojo „Samsung Galaxy Z Flip 3“, kad parodytų „iSIM“ galimybes

„Qualcomm“ naudojo „Samsung Galaxy Z Flip 3 5G“, kad pademonstruotų „iSIM“. Įrenginyje esantis „Snapdragon 888“ mikroschemų rinkinys buvo pakeistas įmontuotu saugaus apdorojimo bloku, veikiančiu „Thales iSIM“ operacinėje sistemoje.

Nors reljefas įtikinamas, iSIM dienos dar ankstyvos. Tačiau tikimės, kad per ateinančius kelerius metus tai bus plačiai priimta. „Qualcomm“ nesakė, kada „iSIM“ bus paruošta naudoti komerciniais tikslais. Tačiau per ateinančius kelis mėnesius turėtume gauti daugiau informacijos.

„Mūsų tikslas yra sukurti pasaulį, kuriame kiekvienas įrenginys sklandžiai ir lengvai susijungtų vienas su kitu, o vartotojas galėtų visiškai valdyti“, – sakė „Vodafone“ komercijos vadovas Alexas Fromentas-Curtilas.

„ISIM, kartu su mūsų nuotolinio valdymo platforma, yra didelis žingsnis ta kryptimi, leidžiantis prijungti įrenginius be fizinės SIM kortelės ar tam skirto lusto, todėl prisijungimas prie daugelio objektų – prijungto daiktų interneto pasaulio pažadas – tampa realybe.

Integruota SIM iSIM

Leave a Comment