„Qualcomm“ paskelbia gegužės 20 d. įvykį ir gali pristatyti „Snapdragon 8 Gen 1 Plus“.

Tai taip pat gali pakelti užuolaidas nuo taip laukto Snapdragon 7 Gen 1 lusto

Išskyrus „Samsung“ ir „Huawei“ telefonus, „Android“ pasaulyje mikroschemų rinkiniai praktiškai apsiriboja vienu iš dviejų pasirinkimų – „Qualcomm“ arba „MediaTek“, o pasirinkimo galimybės tik mažėja, kai patenkate į pavyzdinę sritį, kur pirmasis dominuoja beveik visiškai. Tačiau konkurencija sparčiai atšilo, nes naujausi MediaTek pasiūlymai suteikia kitiems lustų gamintojams galimybę pabėgti už savo pinigus. Norėdami tai padaryti ir galbūt pagerinti „Snapdragon 8 Gen 1“ trūkumus, „Qualcomm“ dabar paskelbė naują šios savaitės įvykį – ir tikimasi, kad bus atnaujintas pavyzdinis procesorius.

„Qualcomm China“ šiandien paskelbė įrašą Kinijos socialinėje svetainėje „Weibo“, kad „Snapdragon Night“ bus tiesiogiai transliuojamas gegužės 20 d. 8 val. EST. Nors įraše nėra aiškiai įvardijami jokie lustai, galime būti tikri, kad jis pakels „Snapdragon 8 Gen 1 Plus“ užuolaidas kartu su „Snapdragon 7 Gen 1“. , taip pat teigė, kad lustą greičiausiai papildys originalios įrangos gamintojai, išdidžiai pranešantys apie įrenginius, kuriuose jis bus įtrauktas, įskaitant „Motorola“ – į Kiniją orientuotas „Edge X30“ pasirodė kaip pirmasis „Snapdragon 8 Gen 1“ telefonas.

DIENOS ANDROIDPOLICIJOS VIDEO

Skirtingai nuo to paties lusto, kurį „Samsung“ gamino „Qualcomm“, „Plus“ variantą greičiausiai gamina TSMC, praneša „GSMArena“. Tačiau istoriškai „Snapdragon“ „Plus“ iteracijos aukštų planuose labai nesiskiria nuo įprastų pavyzdinių lustų. Nepaisant gamintojo pakeitimo, tai turėtų būti tokia pati, pradedant Gen 1 į Gen 1 Plus. Tai reiškia, kad SM8475 procesoriaus blokas turėtų išlaikyti vieną Cortex-X2, tris Cortex-A710 ir keturis Cortex-A510 branduolius, nors laikrodžio greitis turėtų padidėti. Tuo tarpu „Snapdragon 7 Gen 1“ pasikliaus „Samsung“, kad gamins jį ant 4 nm štampo, kaip ir „Snapdragon 8 Gen 1“.

ATNAUJINIMAS: 2022-05-16 06:20 EST, PAGAL ZOHAIBĄ AHMED

Anksčiau nutekinta informacija buvo teisinga

Praėjus savaitei nuo tada, kai informacijos nutekinimo šaltinis pranešė, kad šį mėnesį įvyks „Snapdragon“ renginys, „Qualcomm“ jį paskelbė oficialiu. Atnaujinome straipsnį, kad atspindėtų naują informaciją.


„Pixel Launcher“ 13 versijos „Android“.

Naujoji „Android 13“ paleidimo priemonės paieška leidžia prisegti naujausias užklausas prie pagrindinio ekrano

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment