„Rams vs Buccaneers“ tiesioginiai atnaujinimai: NFL atkrintamųjų NFC diviziono rungtynių naujienos, pradžios laikas, televizijos kanalas, koeficientai ir prognozės

Jei Cooper Cup būtų vieninteliai pelnyti jardai šį sezoną, jis vis tiek būtų ketvirtas NFL pagal bendrą jardų skaičių. Tačiau Kupo meistriškumas kyla ne tik iš apimties. Jis taip pat buvo pirmasis NFL pagal jardą per bėgimą, parodydamas, kad net turėdamas tiek perdavimų, jis dominuoja lygoje. Anksčiau buvo stigma apie gavėjus, uždirbančius didžiąją dalį savo jardų lošimo aikštelėje – Victoras Cruzas 2010 m. uždirbo daugiau nei 1 500 jardų ir net nepajuto Pro Bowl kvapo.

Šis šališkumas buvo pritaikytas atsitiktinai – Wesas Welkeris matė keletą „All-Pro“ atrankų po to, kai pasiekė rekordus, tačiau prireikė šiek tiek laiko, kol tokie žaidėjai kaip Michaelas Thomasas, Tyreekas Hillas ir dabar Kup dominavo žaidimuose iš vietos.

Tai bus didelė „Buccaneers“ problema. Be traumų, kurias jie patyrė antrinėse rungtynėse, jie taip pat atidavė antrą pagal dydį jardų skaičių per metimą iš vietos. Ir vėl, paskutinėse rungtynėse jie apribojo Kuppą iki „tik“ 96 jardų – tai yra penktas mažiausias viso sezono rezultatas.

(Nuotrauka: Kirby Lee / USA Today)

Leave a Comment