„Rise of Cultures“ yra unikalus strateginis žaidimas, kuriame galite pasinaudoti istorinėmis giminingomis kultūromis, jau dabar „iOS“ ir „Android“.

„InnoGames“ paskelbė apie oficialų „Rise of Cultures“ – naujo miesto kūrėjo žaidimo, kuris dabar pasiekiamas ir „iOS“, ir „Android“ įrenginiuose, išleidimą. Naujasis mobilusis pavadinimas leidžia žaidėjams kurti savo imperijas ir kurti miestus įvairiose žmonijos kultūrose kartu su jaudinančiais PvE mūšiais realiuoju laiku.

„Rise of Cultures“ gali pasigirti giminingomis kultūromis, su kuriomis žaidėjai gali pažaisti, remdamiesi tikra istorija. Strateginiame miesto statytojo žaidime yra istorinių personažų ir įvykių, kuriuose žaidėjai, pavyzdžiui, gali apsigyventi Egipte klasikinės Graikijos amžiuje.

„Rise of Cultures“ leidžia žaidėjams patekti į gražiai sukurtą pasaulį. „City Building“ gerbėjai, nauji ar seni, jausis kaip namuose mūsų iki šiol prieinamiausiu pavadinimu“, – sako „InnoGames“ vyriausiasis produktų pareigūnas Christianas Reshöft. “Mes matėme stiprų kohortos vystymąsi per visą mūsų „Soft Launch“ programą ir dabar esame pasirengę ateinančius metus džiuginti žaidėjus visame pasaulyje išskirtiniu turiniu.

Su Rise of Cultures pristatome naują strateginį miesto statytoją, kuris naudojasi visa mūsų InnoGames žanro patirtimi. „Soft Launch“ metu pastebėjome didelį vartotojų augimą JAV, Prancūzijoje ir Vokietijoje. Ypač didžiuojuosi komandos pasiekimais ir puikiais atsiliepimais iš visos mūsų bendruomenės. Skirtingos žaidimo kultūros siūlo daug įvairovės, todėl mes nuolat dirbame su atnaujinimais, renginiais ir papildomu „Rise of Cultures“ turiniu.“, – sako produkto vadovė Salvatore Calì.

Jei norite išbandyti žaidimą, galite atsisiųsti „Rise of Cultures“ iš „iOS App Store“ arba „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams. Tai nemokamas žaidimas su pirkiniais programoje.

Ar ieškote daugiau strateginių žaidimų savo mobiliajame įrenginyje, kad išbandytumėte savo įgūdžius? Kodėl nepasidomėjus mūsų geriausių strateginių žaidimų, skirtų „Android“ 2022 m., sąrašu? O gal geriausi iOS strateginiai žaidimai iPhone ir iPad?

Leave a Comment