„Rocket League Sideswipe“ antrasis sezonas tiesiogiai transliuojamas trečiadienį

|

Psyonix paskelbė naujų detalių apie antrąjį sezoną „Rocket League Sideswipe“., nes naujausias mobiliojo žaidimo turinys bus paleistas trečiadienį. Antrajame sezone bus pristatytas visiškai naujas „Rocket Pass“, „Sezono iššūkiai“ ir visiškai nauja mada, nes dabar galite žaisti tinklinį. Tinklinio režimas sukurtas taip, kad būtų aukštai skraidanti 2 prieš 2 sistema, kurioje turėsite pakilti raketomis ir žaisti žaidimą su centriniu tinklu, nauju kamuoliu ir be įvarčių. Panašiai kaip tinklinis, įmušite tik jį permetę tinklelį ir atsitrenkę į žemę priešininko pusėje. Daugiau apie sezoninius priedus galite perskaityti žemiau.

Kreditas: Psyonix

Nauji daiktai

Pasiilgote kai kurių mėgstamiausių daiktų iš „Rocket League“? Na, nuvalykite tas ašaras, nes 2 „Sideswipe“ sezonas sugrąžina klasiką. Gaukite gerbėjų mėgstamus daiktus, tokius kaip Supernova ir Dueling Dragons Goal Explosions, Sunset 1986 Wheels, Breakout Car ir daug daugiau! Įsitikinkite, kad SP yra pilnas, nes per visą sezoną į prekių parduotuvę pateks daug dažytų daiktų.

Įprasti grojaraščiai

Jei norite atsipalaiduoti ir sužaisti keletą greitų rungtynių, „Casual“ yra puiki vieta atsipalaiduoti. Galėsite treniruotis beprotiškiausius smūgius prieš tikrus priešininkus nepakenkdami savo rangui.

Tinklinio režimas

Hoops išėjo, o tinklinio laukia 2 sezonas! Šis aukštai skraidantis 2 prieš 2 režimas turi centrinį tinklą, naują kamuolį ir JOKIŲ TIKRŲ?!? Gausite taškų, kai kamuolys palies grindis, o tai leis galingus spyglius ir paskutinę sekundę atmušti. Papildomi režimai keisis kiekvieną sezoną, todėl nepraleiskite!

„Rocket League Sideswipe“. – Pirmojo sezono apdovanojimai

1 sezonui pasibaigus, visi konkurenciniai reitingai bus nustatyti iš naujo. Nesijaudinkite – už jūsų sunkų darbą bus dosniai atlyginta! Žaidėjai gaus išskirtinius sezono titulus ir greitųjų pokalbių lipdukus pagal jų aukščiausią reitingą 1 sezono metu. Gali šiek tiek užtrukti, kol apdovanojimai pasirodys jūsų garaže po 2 sezono pradžios.

Paskelbta: Žaidimai, Psyonix, Rocket League, Vaizdo žaidimai | Tagged: psyonix, raketų lyga, Rocket League Sideswipe

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment