„Rockstar“ patvirtina, kad jis veikia kitame GTA žaidime

Nors sunku patikėti, GTA V buvo išleistas beveik prieš 10 metų. Šis žaidimas buvo paleistas 2013 m. rugsėjį, o žmonės vis dar žaidžia jį religingai. Tačiau, jei nerimaujate dėl kitos serijos dalies, yra gerų naujienų. „Rockstar“ ką tik patvirtino, kad dirba prie kito GTA serijos žaidimo.

Kitas GTA žaidimas yra kuriamas

GTA V pasirodė dar tada, kai PS4 ir Xbox One dar buvo naujiena pasaulyje. Bėgant metams, jis tapo vienu pelningiausių žaidimų per visą vaizdo žaidimų istoriją ir iki šiol tebėra populiarus. GTA Online tik padidina šio žaidimo pagreitį.

„Rockstar“ ką tik paskelbė bendruomenės atnaujinimą, kuriame išsamiai aprašomi nauji žaidimo papildymai, „GTA V“ PS5 ir „Xbox Series S / X“ ir kt. Atnaujinimo apačioje yra skyrius, kuriame kalbama apie kitą GTA žaidimą.

Tačiau pranešime nebuvo daug informacijos. Jame paminėta, kad kito žaidimo kūrimas jau vyksta. Tai nėra daug ką tęsti, bet to pakanka, kad gerbėjai sužavėtų būsimas naujienas ir naujienas apie tai.

Tikimasi, kad tai leis GTA gerbėjams jaustis geriau

Šios naujienos turėtų užtikrinti bet kokius atšiaurius jausmus, kuriuos žmonės jaučia apie „Rockstar Games“. Žmonės vis dar prisimena nelaimę, kuri buvo GTA: The Trilogy- Definitive Edition. Šis titulas turėjo daugybę problemų, kurios sugriovė visą žaidėjų patirtį.

„Definitive Edition“ turėjo daugybę klaidų ir grafinių trikdžių. Buvo blogos fizikos, dėl kurios automobiliai ir žmonės skraido visur. Eismo dirbtinis intelektas buvo sutrikęs ir dėl to žmonės siautėjo.

Buvo daug problemų, tačiau didžiausias žmonių gripas buvo dėl grafikos. Atrodė, kad visi veikėjai buvo išlyginti. Dėl to visi jie atrodė keistai ir karikatūriškai. Negana to, daugelis veikėjų buvo keistais būdais ištempti ir iškraipyti.

Buvo taip blogai, kad „Rockstar“ turėjo atsiprašyti, panaikinti žaidimą ir laikinai išleisti originalius žaidimus kompiuterių parduotuvėje. Nuo to laiko buvo išleisti keli žaidimo atnaujinimai, todėl yra daromi patobulinimai.

Kada turėtume tikėtis GTA VI?

Nors „Rockstar“ ką tik patvirtino šią informaciją šiandien, galime pasakyti, kad ji jau kurį laiką buvo gaminama. Prieš kelerius metus įvyko nutekėjimas, kuris užsiminė apie galimą žaidimo siužetą. Taigi, įmonė tikriausiai dirba kelerius metus.

Taigi turėtume tikėtis, kad jis bus paleistas per ateinančius kelerius metus. Tikrai turėtume gauti daugiau informacijos apie žaidimą prieš pasibaigiant metams. Tai tik spėlionės, todėl vertinkite tai su druska.

Leave a Comment